Коли наростили пломбою зуб сказали що його треба покрити коронкою. Зуба є тільки маленький кусочок по факту. Як бути, чи покривати чи краще вирвати коли зламається остаточно? Можливо в когось було подібне
Соседка Маши• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
Відпаде разом з пломбою і залишком стінки.
Чего? У меня так зуб накрыт все ок. Сейчас современные коронки очень даже.
Соседка Маши• 05 мая 2022
Ответ дляshandy10
А це довго робити бо їздити постійно дорого та ще й за лікування платити зуба треба
Это не долго, но да дорого конечно
Соседка Маши• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
Навіть сучасна коронка має за щось триматись. Якщо немає ніяких штифтів (ні анкерних, ні скловолоконних, ні вкладки), то за що має триматись коронка? Лише за шийку зуба?
Да просто так их и не ставят, т.е если нужен штифт ставят и штифт.
Еще и на корень смотрят перед тем как поставить.
Ответ дляЛинда
не обязательно
смотря в каком состоянии зуб
может и 2
1 - обработка зуба, установка штифта и изготовления слепка
2 - установление коронки
смотря в каком состоянии зуб
может и 2
2 - установление коронки
1 пункт не робиться за 1 раз...
Якщо канали вже готові і до них питань немає, то 1 відвідування - це розробка канала і формування культі, 2 відвідування - встановлення культі, одразу відбиток не можна робити, тому 3 відвідування - відбиток, 4 - примірка коронки, якщо треба, то підгонка і віддати техніку на шліфовку. Якщо в нього є час і він зробить це одразу, то тоді або тимчасова, або постійна фіксація. Або переноситься на 5 відвідування.
dneprovskaya• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
У меня 6 лет коронка без штифта стоит, и все нормально
К стоматологу хожу регулярно, нареканий на нее нет
Ответ дляdneprovskaya
Добре, що вам так пощастило. Не факт, що автору теж пощастить, а гроші на коронку вона витратить. Тому краще одразу робити так, як треба, а не клепати халтуру на авось (коронка на суцільній пломбі, без стінок, без штифта - це таки халтура)
Ответ дляБасина
У автора вже немає своїх стінок зуба. Там пломба і маленький шматочок стінки, який спиляють при обробці під коронку.
У меня так было . Штифт делали металлический зуб и сверху металлокерамика. Стояла 3 года. Стоило все около 2500 грн.
Удалить всегда можно , к сожалению зубы больше не вырастают , лучше беречь и лечить.
Ответ дляazovie
У вас робили так, як треба в таких випадках: культьова вкладка і коронка. Можливо, якби ви не гралися з нарощуваннями, а одразу пішли таким шляхом, то коронка стояла б довше
Ответ дляБасина
А як, на ваш погляд, ’як треба’?
Алина-1240• 05 мая 2022
Ответ дляБасина
И что?)если корень не гнилой,в него штифт и коронка.ну или по типу пломбы наращивать,что там осталось,мы же не видим.у меня один зуб раскрошился местами ниже уровня десны,стенки практически не было,кричали рвать,рвать,но нашла стоматологию,наростили(без коронки)6-й год стоит,и ничего ему нету
Ответ дляАлина-1240
Я написала вище що