Дівчата, знов я зі свої романом. Дано - знайомі 2 місяці. З них спілкувались очно щодня менше місяця у справах, жили в сусідніх квартирах, потім він поїхав у досить гарячу точку служити, я залишилася вдома. Я в процесі розлучення, як раз під час нашого очного спілкування роз´їхалась з чоловіком, він розлучений досить давно.
Останній тиждень спілкування із новим знайомим проявляли одне до одного цікавість - знаходили зайві навіть трохи надумані приводи побути разом, багато спільного в інтересах, таке враження інколи, що читає мої думки. Він спеціально відтягнув свій від´їзд, щоб провести останню ніч тут, при чому в не самих кращих умовах, бо квартира без ремонту де вони були, хоч була можливість йому залишитись у власній орендованій квартирі, але чогось не схотів, залишився тут сам, і я була одна. Ходили, як дурні одне за одним до 00.00 то одне, то друге, наче знаходили привід. Але нічого в нас не було, лише наостанок обійнялись на вокзалі - їхала у справах дещо передати і він зі мною, хоч і його потяг був пізніше, то я трохи затрималась там із ним.
Я зараз вільна, доросла жінка, без дітей, лише не встигли оформити розлучення на папері. Після від´їзду цього знайомого так якось сталося, що спілкуємось з ним щодня, то у справах, коли були, то просто якійсь жарт одне одному в месенджері зкинемо та як справи, доброго ранку чи добраніч, бережи себе, то музику красиву або красиве фото тощо. Інколи пише перший він, інколи - я. Варто мені задумати не писати якійсь час, так він сам мені обов´язково щось пише або телефонував навіть, якось. Просив певні речі для нього купити двічі і переслати, надсилав гроші на це і зверху. Я коли передавала, вкладаю завжди якісь смаколики для душі, він вдячний.
Я собі щось вже такого в голові накрутила, що аж еротичні сни двічі бачила ) Спитати прямо, які в нього плани незручно. Писав якось щось, приїду до тебе на каву, якщо буду живий (
Але постійно одне одного перевіряємо чи на зв´язку, чи все добре, я так розумію, його цікавить як швидко я відповім на повідомлення )
Мабуть, я закохалась, але ніколи не мала такого досвіду віддалених відносин.
Як би з´ясувати, що він собі думає?
annaannaannaannaanna• 06 мая 2022
А какой ясности вы хотите через 2 месяца? Женится или нет?))
Общайтесь просто в удовольствие и не гоните лошадей
Tatarbunara• 06 мая 2022
Війна загострює почуття та емоції. Зараз ви для нього символ довоєнного життя. Як складеться далі - нікому не відомо.
Але, незалежно від обставин, хай все буде добре
Anita-Gerra• 06 мая 2022
В копилочку сложили даже то, что он в неудобной квартире ночевал, так по крупицам а какой герой теперь в голове))) и денежек немножко сверху))
Ответ дляНе ангелы
я зараз саме в таких ’стосунках’. І с такими ж роздумами як Ви. Але трохи різниця в тому, що він не вільний
Ой, не вільний, то, звісно, важкий варіант.
Ответ дляannaannaannaannaanna
Та дійсно )))
Kapitoshka-4fe1• 06 мая 2022
Ответ дляYana_pl
Все добре. Він же вам пише. Хоча там йому не завжди є час. Пишіть йому обов´язково.. Ніяких пауз і ігор. Будьте самі собою. Пишіть, що думаєте. Йому буде приємно, що його чекає жінка, що в нього є підтримка. Все буде добре. Видно з розповіді, що і ви йому дуже цікава.
Підтримую! А час покаже. Покищо отак як зараз, вам добре обом. Не руйнуйте, що є. Кажіть йому частіше, що вам із ним приємно спілкуватися. А далі, вже його дії мають бути.
Ответ дляTatarbunara
Ну як би ми в війну познайомились вже, вони виконували наказ біля мене.
Ответ дляYana_pl
Та пишу, але сильно відверто писати лячно що я про його думаю)
annaannaannaannaanna• 06 мая 2022
Ответ дляНатали 903
Зеркальте его и не выворачивайте вы душу просто так
Tatarbunara• 06 мая 2022
Ответ дляНатали 903
Ну ви ж вдома, а не поруч в окопі.
Immelstorn• 06 мая 2022
Якби йому були ви не цікаві, він би не писав 100%
В іншому, не поспішайте. Нехай спочатку повернеться, а потім все само собою піде
Ответ дляAnita-Gerra
З таких дрібниць і складаються враження. А ви чекаєте зірки з неба від чоловіка, і не звертаєте уваги, що заради вас чимось пожертвував цей чоловік, щоб ще залишитися?
Коли кохаєшь, все це видно. А автор наче закохалася вже))
В мене чоловік теж там, але пам´ятає, що якщо не напише в вайбері, я буду в паниці. Тому пище хочь ’все добре’. Я це ціную, бо знаю, що не завжди може написати. Хоча це дрібниці для багатьох, для мене ні.
Anita-Gerra• 06 мая 2022
Ответ дляYana_pl
Ні, реальних дій ніяких і роману нема, але автор сама Роман і закрутила з поки що вигаданим персонажем. І ще й зібралася питати, коли вже розвиток почнеться)
Є спілкування між людьми
Ответ дляkhainus
прочитавши ваш допис-одна думка:ви все собі напридумували. Чому не переспали перед відїздом? Для вас це важливо, для нього-до пори до часу, поки нові ноги не побачить
Чому чоловік не був ініціатором сексу? Жінка погодиться завжди, коли є тяга до цього чоловіка.
Може чоловік поважав автора, не хотів показати, що тільки секс йому потрібен.
Ответ дляAnita-Gerra
Є спілкування між людьми
Ми цього не знаємо, що між ними проскочило. Але не такі ми жінки тупі, відчуваємо, що відбувається. Фантазують школярки, але не дорослі жінки. Ви так наполегливо стверджуєте, що там нічого нема, наче посередені стояли.
Ответ дляAnita-Gerra
Ну так, бо це вчинок - я б на його місці пішла туди, де зручніше. Якби не мала вагомої причини. Я так розумію, зашишався через мене.
Ответ дляkhainus
йой, як діти.. коли хочеш-не до поваги...може автор не дуже й хотіла?
Це ви так думаєте, автор сама за себе відповість. Різні люди бувають. І чоловіки є сором´язливі, повірьте. Я теж пішла за своїм чоловіком в перший день знайомства, бо такі флюїди стримає не кожна. Але до цього був у мене чоловік такий ’робкий’, хоча любив мене дуже. Що так у мене з ним нічого і не було. З моїм темпераментом я не витримала і місяця))) А він флегма, потім обхажував іншу 6 місяців, все робів. Алеж зараз така чудова пара вже 25 років. Народили 4 діток, мабудь не соромився вже після першого разу)).
Ответ дляkhainus
Ят якби переспали, це б все зпошлило. І в його очах, і моїх. Тим більше, він не міг знати, може я до чоловіка повернуся, а для нього заміжня жінка - табу.
Повага має бути до себе, в першу чергу.
Ответ дляНатали 903
Повага має бути до себе, в першу чергу.
ну то тепере сидіть і думайте-що ж у нього в голові. Вам точно за 30?
Ответ дляYana_pl
я розумію, але таке як автор написала можливе років в 15
Ответ дляkhainus
А якби вони переспали, то які можно зробити висновки з ціх відносин?
Я вам скажу, що тут відповіли б автору. Бо я тут давненько.
’Ой, та ви йому не потрібні, то він з голодухи переспати захотів хоч с кимось, а ви вже нафантазували свадьбу і дітей. Автор, ви дурна, та сліпа, він вже іншу там ахає’.)))
Ответ дляkhainus
Зараз відчуваю себе на 23 ) Але так, мені за 30. А він ще старший за мене.
Але чогось, навіть, Ти в перписці пише з великої літери.