Pupupupa• 06 мая 2022

Який вибрати дитині захист від сонця під час прогулянки?

Дитині 1 рік. Потрібно купити дитячий крем з спф. Який порадите, не для пляжу, а просто для прогулянок, для обличчя. Під сонцем червоніють щічки. Чи потрібно його змивати одразу після прогулянки? Шкіра досить чутлива. Дякую.
Filomena• 06 мая 2022
Минулого року був такий.
То після 3х морів моя дитина залишилася білесенька.

Filomena• 06 мая 2022
автор Pupupupa • 06 мая 2022
Ответ дляFilomena
Минулого року був такий.
Дякую
anyatkoo• 06 мая 2022
Я наверное неправильная мама. Мы гуляли в Панаме с большими полями. Площадки были в тени. Кремами от солнца пользовались только на речке/море/даче. Когда ребёнок целый день под солнцем.
serebro16-72be• 06 мая 2022
Ответ дляanyatkoo
Я тоже. Всегда в тени и все. Зачем крем.
автор Pupupupa • 06 мая 2022
Ответ дляserebro16-72be
Важко весь час бути в тіні(
serebro16-72be• 06 мая 2022
Ответ дляPupupupa
Важко весь час бути в тіні(
А козырёк на коляске... плюс панамка или кепка... и недолго.. в солнце ничего хорошего нет... старайтесь избегать
Filomena• 06 мая 2022
Мій знімає всі кепки. Категорично.
Буває шкіра 5 хв достатньо
ku4eravaku4erava• 06 мая 2022
А вы где живёте в Турции...считаю такому маленькому не стоит быть долго на солнцепёке даже с кремом...

ku4eravaku4erava• 06 мая 2022
В солнце есть и польза, а вот крем не даёт коже дышать
автор Pupupupa • 06 мая 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
ЗУ. На сонці не довго. Але шкіра зразу червоніє.
ku4eravaku4erava• 06 мая 2022
Ответ дляPupupupa
Не долго в котором часу? Одежда из хб ткани отлично защищает ...
автор Pupupupa • 06 мая 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
В сонці є користь. Але немає користі в ультрафіолеті. Не дають шкірі дихати дешеві креми з неякісним складом. Потрібно доглядати за шкірою з народження.
автор Pupupupa • 06 мая 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Я про обличчя казала, а не про все тіло.
coloritka• 06 мая 2022
Ответ дляPupupupa
Зараз вже червоніє? Шкіра зараз згоріти не може.
Червоніє бо жарко дитині
Ardell• 06 мая 2022
Алeнь• 06 мая 2022
Я рекомендую Uriage mineral cream синенький. І те молочко la Roche,що вище давали . Але воно, здається, на хімічних фільтрах. Я нічого проти хімічних не маю, але дерматологи кажуть, що можуть подразнювати чутливу шкіру дитини
автор Pupupupa • 06 мая 2022
Ответ дляАлeнь
Дякую