sim2406• 07 мая 2022

Брендові кеди чи ноунейм

Дівчата, якось тут обговорювали тему кросівок. Краще купити брендове по акції ніж ноунейм. Сподобалися на Інсті такі, щоб влітку під сукню можна було вдягнути.
Питання, бувають подібні відомих брендів, в тому ж Адіку чи НБ?
Чи брати в інсті та не паритися. Але бентежить підошва, щоб не вонюча важка резина.
Чашечка чая• 07 мая 2022
У адидас есть легендарные стэн смит и выглядят и лучше, чем эти

amoa• 07 мая 2022
Эти какие-то стремные. Что-то в них есть отталкивающее. Под платье мне кажется будет не красиво.
Solly85• 07 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Они ж совсем другие.
Чашечка чая• 07 мая 2022
Ответ дляSolly85
Они ж совсем другие.
Менее стремные
Линда• 07 мая 2022
страшенні
_Alekssandra_• 07 мая 2022
А мне ничего так Ваши кеды.
У меня двое, одни вроде Ваших на фото, Антонио Благги (или как-то там) и тимберленд - это вообще любовь.
И одни и вторые носила под некоторые юбки и платья.
виканастя• 07 мая 2022
Они на лето жаркие будут

Lovekisses44• 07 мая 2022
Эти украинское производство?
_Alekssandra_• 07 мая 2022
Ответ длявиканастя
Они на лето жаркие будут
Там же дырки. Обое моих кед с дырочками. Отлично на жару если кожа и с хлопковыми следами.
виканастя• 07 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
Ну и что
У меня на Рибок тоже дырки, жарко все равно
IloveMinecraft• 07 мая 2022
Ответ дляamoa
Подошва выступающая уродует
Herbst• 07 мая 2022
Скечерс посмотрите.Там много вариантов под платье.
автор sim2406 • 07 мая 2022
Ответ дляLovekisses44
Эти украинское производство?
Так.
автор sim2406 • 07 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
Так, в мене також були, без підкладки, легенькі, хочу подібні. Правда ті я купляла не дорого. У цих ціна 1500-1800, залежить від того, чтя реклама
inspired• 07 мая 2022
У НБ были с перфорацией. Не один в один, конечно же.
Zelenkа• 07 мая 2022
В Адідас є подібні моделі, Gazelle і т.д., але вони більш спортивні і зі смужками фірмовими на боках.
Zelenkа• 07 мая 2022
Ответ дляsim2406
Ого! Тоді вже краще замовити із польського НБ, Адідас або іншої фірми, на розпродажах завжди є вибір за 120-150 злотих.
автор sim2406 • 07 мая 2022
Ось в білому кольорі
автор sim2406 • 07 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Так, не дешево. Адіки стен сміт подивилася. Скетчерс, НБ не бачила подібних.
З Польщі замовлювати тільки ж у посередника? А доставки зараз працюють?

звездная галактика• 07 мая 2022
Ответ дляsim2406
та ну. такие деньги за ноу нейм
Поля Дяченко• 07 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Стен смиты все таки другие.
автор sim2406 • 07 мая 2022
Ответ для звездная галактика
та ну. такие деньги за ноу нейм
Ті ж стен сміт не шкіряні. А ціна дорожча
Zelenkа• 07 мая 2022
Ответ дляsim2406
Я через посередника, ваги з Польщі немає. На Заландо подивіться ще. Але чи працює зараз доставка, не цікавилась.
У мене рожеві з білим Адідас, під плаття і під джинси, універсальні, з тканини + замша, на літо те що треба.
Чашечка чая• 07 мая 2022
Ответ дляsim2406
Вы думаете вот это кожа? Посмотрите тогда Tommy Hilfiger
Lovekisses44• 07 мая 2022
Ответ дляsim2406
Так.
Думаю надо с этого начинать страну поддерживать, любить и развивать. Цена 50€, на ин сайтах купить фирму за эти деньги надо поискать и в размер попасть.
автор sim2406 • 07 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Пишуть, що шкіра
jkz007• 07 мая 2022
Такі б і даром не хотіла. Різниця 400 грн ноунейм і нб це небо і земля. Гляньте в інтертопі, там є гарний вибір
jkz007• 07 мая 2022
Чи в інсті вони по 1000?
катерина12009• 07 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Да стены это просто фантастика
звездная галактика• 07 мая 2022
Ответ дляjkz007
Чи в інсті вони по 1000?
класс. то ж инста