Frejehka• 07 мая 2022

І я запитаю про літнє взуття

Можливо, хтось такі купував або просто проголосуйте, які вам більше подобаються.
Результат:
вже голосів: 183
107 (58.47%) 1
76 (41.53%) 2
АllAVERA• 07 мая 2022
У меня были… стирка постоянная, носка один сезон потом в мусорку.

Falcon82• 07 мая 2022
Якщо за екошкіру, то ціна зависока, як на мене. В мене лише спортивне і зимове взуття їх було, то носиться добре.
АllAVERA• 07 мая 2022
Надо что б как в кедах носок был резиновый
Елена1265• 07 мая 2022
Мне нравятся вторые, но насколько я помню, они не из кожи. Я не представляю, как в них можно летом ходить. Я и весной не могу ходить т.к. ноги мокрые
Машенька Ивановна• 07 мая 2022
❤❤❤❤❤ тоже смотрела на них)
автор Frejehka • 07 мая 2022
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
Ні, то не з екошкіри...тряпочка
автор Frejehka • 07 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
Вони з тканини, перфорація, чисто літній варіант

Falcon82• 07 мая 2022
Ответ дляFrejehka
Ні, то не з екошкіри...тряпочка
Я брала тряпчану модель на розпродажі за 500 гривень. Звичайно, модель не сама нова, але мені подобалась. Відносила рік. Але в мене колір був сірий. По якості супер, але білі ще й за таку ціну я б не взяла. Я жлоб)
автор Frejehka • 07 мая 2022
Ответ дляМашенька Ивановна
❤❤❤❤❤ тоже смотрела на них)
Так, послухала, кеди відпали якось відразу...хіба знижка найближчим часом буде нормальна
автор Frejehka • 07 мая 2022
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
Та мені теж задорого, чекаю раптом знижка буде
Злюченька• 07 мая 2022
В цілому обожнюю скечерси! 😍
пицунда• 07 мая 2022
летом в такой обуви очень жарко...не рекомендую
MamaGalya• 07 мая 2022
Ответ дляFrejehka
Ні, то не з екошкіри...тряпочка
Та ну Нафіг. Один раз вийшла і прати. Ні, це знущання для мене)
Злюченька• 07 мая 2022
Ответ дляпицунда
Почему?
Кому как, мне например комфортнее в сетчатых тканевых кроссовках летом. Так и хожу.
MamaGalya• 07 мая 2022
Ответ дляFrejehka
Ціни дуже підняли десь тиждень тому. Я зимові взяла за 800, а тепер вони 1000. І інші моделі в закладках дуже здорожчали. Але чи буде дешевше - невідомо.
Николь1986• 07 мая 2022
Проголосовала за второй вариант. Себе бы не взяла никакие, но если уж выбирать. Мне вообще нереально угодить.
coloritka• 07 мая 2022
Ответ дляFrejehka
Вони парять
Фиона_40• 07 мая 2022
Кеды 1500грн
Алина-1240• 07 мая 2022
Вторые норм,веселые,летние

Горськ• 07 мая 2022
Маю обидві пари іншого кольору1-дуже зручні,2-ні
Горськ• 07 мая 2022
Ответ дляФиона_40
Кеды 1500грн
На амазоні в минулому році купувала по 25 дол,але була знижка.
ElenaMari• 07 мая 2022
У меня скечерсы фото 1, ткань, я их в том году в Карпаты взяла, один раз в леси ужас, в стиралке отстирала как новые, но летом в них жарко, так чисто когда прохладно
VIKYSIA• 07 мая 2022
Ответ дляFrejehka
Это новая коллекция значит в корзине будет ещё минус 10% и ещё можно промокод применить
автор Frejehka • 07 мая 2022
Ответ дляVIKYSIA
А який?
VIKYSIA• 07 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
А теперь опять 800
Продлили акцию на зиму до конца мая
VIKYSIA• 07 мая 2022
Ответ дляFrejehka
А який?
Старые срабатывают
INTERTOP-PRESENT
автор Frejehka • 07 мая 2022
Ответ дляVIKYSIA
Старые срабатывают
INTERTOP-PRESENT
Дякую
agata116• 07 мая 2022
Ответ дляFrejehka
мне они, как для бабки, а вторые как для подростка....соррииии
hhoma• 07 мая 2022
Ясобі взяла такі. Супер класні😍, ще і сіточка. Вийшли 1530
VIKYSIA• 07 мая 2022
Ответ дляhhoma
Лёгкие?
Это бобс