@ альонка@• 07 мая 2022

Пліткарки...

Тиждень на новій роботі ,сьогодні почула в місті багато пліток про себе,про те,як працюю і т.д.
Спочатку хотілось плакати,потім виникло бажання звільнитись,..заспокоїлась.
Але як далі працювати з цими людьми?Робити вигляд що все добре?
Чи були у вас такі люди в колективі і як ви з ними себе вели?
автор @ альонка@ • 08 мая 2022
Ответ дляКусакина
Автор, знаете анекдот:
Разговор в Одесской коммуналке.
- Ой, Изя, пока вас нет дома, соседи про вас ТАКОЕ говорят...
- Ой, Сарочка, таки пока меня нет дома, так пусть меня хоть даже и бьют :)

Не зважайте, вобщем.