Западенка• 08 мая 2022

Одяг трикотажний рай: одне літо витримає?

Зараз живемо у селі. Заздалегідь не купили доньці літнього одягу. По грошах у ТЦ не зможемо скупитися.
Побачила рекламу Трикотажного раю. Розумію, що за таку ціну не особливо якісне. Хто мав досвід, одне літо відносить донька? Шорти, футболки, піжама?
springlady• 08 мая 2022
Хтозна.Я брала сину піжами з комсомольского трикотажу,коли він малий був,так вони дуже сильно сідали.Перше прання - і все,ставали широкими та куцими.Що зараз випускають,не знаю,може інші матеріали та якість.
Nusha123• 08 мая 2022
Так. Він не те що не якісний, він зроблений зі звичайного трикотажу. Носився добре, деякі речі навіть віддавали друзям,бо носили, виростали, а стан був непоганий.
арина-ветерок• 08 мая 2022
Я себе беру ночнушки, трусы, футболки, все нормально носится. Обычное хб.
Nusha123• 08 мая 2022
Ми компанією купували, щоб оптова ціна була. Комісію і доставку ділили і дуже вигідно виходило
феечка.• 08 мая 2022
Да, на одно хватит
Moloko s• 08 мая 2022
Лучше посмотрите Фламинго, цены нормальные, а качество вообще класс
Горськ• 08 мая 2022
Не знаю що це,але один сезон витримує все
milovas• 08 мая 2022
Дочке покупала сарафанчики и костюмчики летние, хорошие и расцветки и размеры норм, потом отдавала эти вещи в хорошем состоянии. Сыну футболки, маломерят, а спортивные носил, гулять активно на лето хватило. Себе брала домашний костюм, не вау, полгода ношу, не сел. Но отзывы перед покупкой вещей читала, некоторые вещи дают усадку и маломерят
Марина111111• 08 мая 2022
Покупала.... Мужские футбы очень быстро выцветают , детские вещи тоже, , наклейки- рисунки держатся , на сезон не хватило. Но когда новое все красивое .
Ahapova• 08 мая 2022
... Від якості не в захваті. В нас часто (у мене хлопчик) речі розходяться по шву. Але якщо взяти полотно інтерлок, а не кулір, якість краща на багато.
kat9ya• 08 мая 2022
Добрый день. Трикотажный рай заказала дочке недавно летнее платье-ткань добротная, маме заказывала футболки,халаты в прошлом году-ей нравится, заказала ей ещё футболок...
Можете посмотреть ещё http://modniditky.com/katalog.php?id=10#0- постоянно дочке заказываю футболки, хлопок отличный..
kat9ya• 08 мая 2022
Вот ещё можно посмотреть https://ardomi.com.ua/, здесь на сайте есть посредники выкупают со скидкой, брала футболки, пижама, лосины- отличное качество, все размерной сетке соответсвует
Rukkol@• 08 мая 2022
Якість різна буває. Брала одяг виробництва Горішні плавні, там в них багато дрібних інтернет-магазинчиків(чи як їх правильно назвати). Деякі літні комплекти залишись в хорошому стані, а от демісезонні костюми спортивні не дуже, втрачають колір при пранні, деякі сідають.
ленуська76• 08 мая 2022
Спокойно берите- если белье-то ткань рибана , интерлок. Ткань кулир-тоненькая,но на лето хватит. Что можно взять девочке спокойно: лосины, трегинсы,шорты, футболки, водолазки(отличные в рубчик), сарафанчики.Что не советую- спорт.штаны и костюмы дешевле 200грн. Спорт. штаны там все плохие. На лето вполне вещей можно набрать дешевых-некоторые и второе лето живут.