hrushyk• 08 мая 2022

MINI cooper (відгуки)

Власниці,хочу почути вашу думку
Чи надто вона дорога в обслуговуванні
завитушка• 08 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Не гарна ))
Ясно)

mila moya• 08 мая 2022
Колега каже, що двигун 1,6 проблемний у Мініків. Я б радила Ніссан Ноте. В мене колись був 1,6 механіка бензин. Дуже економний і недорогий в обслуговуванні.
Stepa_nida• 08 мая 2022
В мене коліжанка шукала фіат500 у такому бюджеті, то не знайшла гарного по стану (всі були американські битки, на колінці поремонтовані)
Ще одна подруга близька їздить на тойоті яріс, то вона дуже задоволена (хоча я б таке авто не брала - коробка під круту гірку не витягує, мені таке стрьомно)
Stepa_nida• 08 мая 2022
Згадала ще одну гарну подругу, яка жила у Амстердамі. Там у неї зʼявилась можливість придбати старенький Міні Купер за 2000 доларів. Вона каталась на ньому недовго, близько року, потім пересіла на мот. Але під час користування, не зважаючи на вік авто десь років 15, не менше, проблем із ним не мала.
автор hrushyk • 08 мая 2022
Ответ дляStepa_nida
Особисто я все таки найбільше схиляюсь до Яріса
Для гірок в нас є авто потужне
Це для мене село-місто,дітей на гуртки та в школу возити
Олечка79• 08 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Камрі офігєнна машинка,але ж вона мабуть п‘є не мало
Чоловік мій найбільше орієнтований на японців
Але японські малолітражки якісь геть недолугі по дизайну
Ми одразу налаштувались на Тойоту Яріс,але вона просто «мертва» в салоні (
Ест Кемри не мало, но у нас газ . Так хоть проще пока
Солнечная_• 08 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Ні,чоловік не дасть
Він ненавидить вольксвагени
Очень зря, фольксы классные

Stepa_nida• 08 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Для гірок в нас є авто потужне
Так, це такий оптимальний варіант. Вона на ньому, незважаючи на відносно невелику потужність, всю Україну обʼїздила)
Николай-b526• 09 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Бюджет 7000 ₴,особо не розженешся
Село,ну як село )
7 км від міста,тут суперові дороги,а далі всі справи по-місту треба кататись
а чего не ролс-ройс?))
зы, зачем вам в селе купер???)))
автор hrushyk • 09 мая 2022
Ответ дляНиколай-b526
а чего не ролс-ройс?))
зы, зачем вам в селе купер???)))
Ви чи читати не вмієте чи так жостко тупите …