Дано: робота в Києві баристою, графік - 8:00 - 21 (!!!) : 00.
Зарплата нормальна, щоб не померти з голоду, зрозуміло, що без ізисків.
ПИТАННЯ: як добиратись додому, якщо транспорт ходить до 20:00 ? І комендантська година з 22, а до 22 ще спробуй дібратись.
І взагалі, чи стали б зараз працювати з сфері обслуговування, якби не було коштів? Можливо в когось діти на такій вакансії, як вони ?
Ответ дляПротея
ну так в цьому ж і основне питання
я вже мовчу про робочий час тривалістю 13 годин
Знаю барист, які так пішли працювати, а через півроку вже відкрили власні точки. Звичайно, не за зароблену зп, але досвід, що дав можлівість розпочати власну справу.
Як варіант їздити на електросамокаті чи брати велосипед на прокат.
ksusha1155• 08 мая 2022
Ответ дляПротея
ноунейм кофейня? смешно
если бы это был макдональс то еще может
Да, конечно. Если график после ком.часа, то должны выдавать пропуск, вы же не у них ночевать будете? Уточните у работодателя.
Ответ дляksusha1155
Автор внятно написала, что работа заканчивается за час ДО ком.часа и проблема в том, что не ходит транспорт. При чем тут спец.пропуск?
Ответ дляVetas78
Ха) автор, я сейчас занимаюсь тем, чем в 90 не занималась. Подъём в 6, дома в 20.00 или 21.00. И благодарю Бога, что это есть сейчас.
Могу сидеть дома без денег.
Выбор очевиден.
Могу сидеть дома без денег.
Выбор очевиден.
ну если вы замужем, то с голода не умрете точно
а вот как выживать тем, кто совсем один и без денег..
LadyDShoes• 08 мая 2022
Ответ дляПротея
ну так в цьому ж і основне питання
Там не можете переночувать ?