Кто в последний месяц сдал квартиру (интерисует однушки возле метро), насколько просела цена от довоенных?
Спасибо
Ответ дляuhty_puhty
6-9 тыщ
Это новые или старые дома?
Возле какого метро?
Ответ дляpavalex
До войны сдавала за 10, сейчас за 7 ,новострой возле Ривер Молла
Спасибо
Ответ дляМиззери
Кстати кто сдаёт, как сложно сейчас найти квартирантов в Киеве? У нас съезжают и надо новых искать
сьогодні виставила де тільки можна з ціною на чверть нижчою, ніж здавали до цього.тиша повна.один дзвінок з запитом про двох охайних і вихованих котиків. але я поки не настільки у відчаї)
vleschinskaya• 08 мая 2022
В нашем доме все сдается очень быстро, и цены такие же как и были. Центр Киев. Новый дом
Ответ дляnikiya
О, як мені це подобається.
А що, квартиранти з котиками- то нижча каста?
ну ви як спробуєте здати щось котикам, розкажете потім про досвід) до речі, цій дівчині було запропоновано подвійну заставу в якості гарантій, але вона категорично чомусь відмовилась.вона, нібито, впевнена в тому, що вони нічого не зіпсують.так цікаво це слухати, коли сама є власницею двох «вихованих» котиків і дуже добре знаєш, чим загрожує проживання цих милих тваринок в квартирі.
Nightbringer• 08 мая 2022
Ответ дляnikiya
В мене все життя коти, жоден не робив нічого подібного
вот и запустите к себе в квартиру чужого человека с котами.
за деньги!
это же решающее обстоятельство)))
если за деньги -то можно и со слоном.
котик у меня есть еслишо.
за деньги!
это же решающее обстоятельство)))
если за деньги -то можно и со слоном.
котик у меня есть еслишо.
Ответ дляNightbringer
за деньги!
это же решающее обстоятельство)))
если за деньги -то можно и со слоном.
котик у меня есть еслишо.
за деньги!
это же решающее обстоятельство)))
если за деньги -то можно и со слоном.
котик у меня есть еслишо.
цікаво, що у всіх орендарів завжди виховані тварини.завжди!без виключень.жоден ще не сказав:я не можу гарантувати нічого, бо це-тварини.а ти це все чуєш/читаєш і не розумієш, чи то тільки у мене вони хворіють, блюють, проносять, деруть меблі, об‘їдають квіти? поганий з мене вихователь тварин.треба до орендарів йти навчатися)
Nightbringer• 08 мая 2022
Ответ дляabrikas
цілком з вами згодна.
в мене кішка майже 12 років ,чемна і вихована,але інколи буває ’ ой,как неудобно получилось ’))
Елена....39• 08 мая 2022
Ответ дляnikiya
О, як мені це подобається.
Квартира потом вонючая.узнала после жития своих квартирантов с котом.до них котов в квартире не было.
Alisa.Alisa• 09 мая 2022
Друзья в Вишневом сдали за 4 дня, за 6, новострой, 1 к, за неделю, раньше быстрее сдавалась, было 2 звонка
alena19842010• 09 мая 2022
Ответ дляabrikas
Ох, у меня с работы девочка, завела кота в сьемной квартире , так ободрал обои, двери, висел на шторах, прыгал по всей мебели, через пару месяцев ,ее с котом попросили на выход , может и поэтому . В новую квартиру уже котика не пустили.
Не чіпай - вб ю• 09 мая 2022
Проблемка( Немолодой дом Куреневка, поставили 5т - три звонка и тишина(
И главное - раньше хотя бі звонили торговались, сейчас даже не звонят.
Думаю пока опустим чтобі хотя бі к/у не платить, а позже посмотрим