У мами такий діагноз, зір майже повністю пропав((
Чи є надія хоч на якесь покращення? Куди краще звертатися?
Ответ дляLyudaT
Обращаться в офтальмологические клиники. У свекрови тоже диабет. Приваривали сетчатку, кололи перед этим что-то, не помню, как называется. Катаракта ещё была, меняли хрусталики. Зрение улучшилось, но не очееь существенно.
Свекрусі теж це все робили, більш менш бачить, навіть читає. А то не відрозрізняла обгортку цукерки від сувенірного магніту на холодилтнику.
Ответ дляLyudaT
А де робили операцію, у якому місті? І скільки приблизно це все коштувало?
cherkashka@i.ua• 09 мая 2022
Моя мама з таким вже 10 років, бачить трохи одним оком. Заміна хрусталиків, уколи нічого не дали. Вона звикла, каже добре, що взагалі бачить. В смарфоні навіть фільми дивиться, заходить в Фейсбук, телевізор.
Ответ дляLola887
Нічого конкретного
Ви особисто ходили до офтальмолога з хворою?.
Бо от так «нічого не кажуть» казала свекруха, поки сини її не відвели в мед клініку і виявилося, що ще встигаємо застрибнути на останню сходинку вагону, що відправляється, тобто був шанс відновити частково зір.
Ответ дляcherkashka@i.ua
У моєї все вже як в тумані, на обох очах
Ответ дляLola887
8500 на кожне око заміна кришталика при катаракті, в Чернівцях, у дворі , де тоді жила свекруха (зараз коло нас на Київщині) приватна клініка, десь 4-5 років назад. Ще потім в Києві в мікрохірургії ока шліфовка сітківки, тут ціну не пам´ятаю, бо інший син фінансував.
cherkashka@i.ua• 09 мая 2022
Ответ дляLola887
Вважаю, що треба прооперувати одне око, спочатку. Спробувати. Моїй мамі зробили одне око і взагалі втратила на ньому зір. На другому каже, що бачить, як скрізь маленький квадратик( Дай Бог вашій мамі відновити зір, здоров я!
Ответ дляcherkashka@i.ua
Скажіть будь ласка, а що саме їй робили? Яку операцію на тому оці, яке втратило зір?
cherkashka@i.ua• 09 мая 2022
Ответ дляLola887
Заміну хрусталика, чистку судин та склейку сітчатки
cherkashka@i.ua• 09 мая 2022
Ответ дляLola887
Здається мало б допомогти
На жаль...нам казали, що пізно звернулись! Може в вас все буде добре, пробуйте!
Antonina Lindeman• 09 мая 2022
Ответ дляLola887
Дякую. Це далеко ((
Мамі теж робили таке в Ужгороді. Біля 25 тисяч вийшло.
Ответ дляAntonina Lindeman
В приватній клініці? Когось рекомендуєте? Бабуся раз на рік лежить в обласній, щось їй там капають, якісь процедури роблять, але то нічого не дає. Уколи фінансувала, але сумнівалась, що з того щось буде. Так і вийшло. Може б ще її повела на консультацію, може щось би і вийшло, хоч мінімально покращити. Я б все оплатила, тільки б допомогло. Їй вже 85, змирилась, але дуже хоче бачити хоч трохи.
Просто Галюня• 09 мая 2022
Ответ дляLola887
Здається мало б допомогти
Напишіть з якого ви регіону, в мене батько робив операцію,постійно підтримує уколами, напишу вам в Приват контакти, якщо треба