COTTONNAJA• 09 мая 2022
Ответ дляsobacura
свобода слова в поливанні гімном Зеленського, але як щось криве в сторону порошенка, все пісец! Свобода слова блін ) насмішили.
бана нэ будэ: Слава Вальцману, отцу ридной клептократии
ksusha1155• 09 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
пофиг, главное пиво отобрать и в Киев привезти
Я что-то явно пропустила
COTTONNAJA• 09 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Я что-то явно пропустила
Меркель избила украинку Мосейчук
LadyDShoes• 09 мая 2022
Ответ дляnatapri
Вы серьёзно? Та ну? Где посмотреть?
В инсте видела, телемост с рашкой был…. Она там с другой прической, видимо старое видео.. так противно
Irina-5d24• 09 мая 2022
Ответ дляsobacura
Я не буду нічого писати, цей ресурс належить порошенку, чи в прямому чи в переносному сенсі, насрати, але факт є фактом. З кожним днем все менше і менше бажання сюди заходити.
Вам так дорог Зе?