Milka8181• 09 мая 2022

Лэнд Лиз подписан! С Днём Победы!

⚡️Джо Байден підписав закон про ленд-ліз для України — Білий дім
Pavelolka• 09 мая 2022
Ответ дляБасина
Що???
Это база отдыха....была

mikshyta• 09 мая 2022
Ответ дляharchushyn
А зараз нема чому радіти?
Ми радіємо прийнятому і затвердженому рішенню.
Бо ви з тих,кому кажуть ’я вагітна’, а ви кажете,що ’нема чому радіти,дитина ще не народилася’
Радіти не має чому… Невже ви не розумієте? Як можна радіти зброї, тому, що доки вона до нас дійде, так орки розхерячать всю краіну? Кожний день гинуть люди, азовці однією ногою на тому світі, а ви желіщчкам радієте, які ще не відомо коли до нас дійдуть)
hutty• 09 мая 2022
Хоч якась гарна новина за сьогодні!💙💛
Pavelolka• 09 мая 2022
Опять. Так сильно
frumoasa17• 09 мая 2022
Бляді такі
Holms221B• 09 мая 2022
Ответ дляmikshyta
Ви нормальна? А якби взагалі нічого не йшло? А чому радіти в нашій ситуації?
Басина• 09 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Это база отдыха....была
Це пиздець... вони не відрізняють військову базу від бази відпочинку, суки?! За що і навіщо?
Б... слів нема... хочеться матюкатися і вбивати...
harchushyn• 09 мая 2022
Ответ дляmikshyta
Чому сьогодні можна радіти?
Penni• 09 мая 2022
Ответ дляmikshyta
А невже ви не розумієте, що без цього підпису у нас взагалі шансів не було б. Це підписи майбутнього України! Без підтримки багатьох країн не було б вже Україні, а зараз підтримка буде ще більшою.

Лиса Порш• 09 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Опять. Так сильно
Твари!!!!
Я смотрю они последние дни за нас уроды взялись что б им руки поотсыхали.
mikshyta• 09 мая 2022
Ответ дляHolms221B
Нічому, поки не буде перемоги, я нічому не радію, не має приводу для радощів…
Ольга_1301• 09 мая 2022
Ответ дляPenni
!!!
meatlug• 09 мая 2022
Пизда кацапам!!! Ура Байдену!
Слава Україні! Смерть ворогам!!!
Penni• 09 мая 2022
Ответ дляmikshyta
Це крок значущий для перемоги!
Bell75• 09 мая 2022
ksunuyabelaya• 09 мая 2022
Ответ дляPenni
От ви радієте, а мені бляха страшно. Бо ці паскуди перед кончиною почнуть на нас відриватися.
С теперешним орудием вряд ли смогут тягаться
Я очень надеюсь
vray• 09 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Бляді такі
Держитесь, миленькие.
автор Milka8181 • 09 мая 2022
Ответ дляmikshyta
ну не радуйтесь!
Мы радуемся, потому что это даст нам гарантированную победу! Мы наконец то решим вопрос с оккупированными территориями РАЗ И НАВСЕГДА!
Леска• 09 мая 2022
Ответ дляЛиса Порш
Ну наконец- то и так сколько времени тянули.
Я так понимаю поставки будут к лету?
Скорей бы
Тягнули щоб вимотати РФ, щоб позбулися більшості своїх ракет та техніки.

PAJAMA ROOM• 09 мая 2022
Ответ дляmikshyta
Ну так щоб перемога трапился, потрібні певні дії, кроки. Ленд Ліз - це крок до перемоги.

Чи ви думаєте та нечисть сама по собі розсмокчеться?
ksunuyabelaya• 09 мая 2022
А тревога все воет и воет😱
frumoasa17• 09 мая 2022
Ответ дляvray
Держитесь, миленькие.
Тримаюсь, дитина у сестри, плаче зараз, вона боїться дуже вибухів
Kristinka2106• 09 мая 2022
Нашли чему радоваться. Всё и так было плохо,а будет ещё хуже((
vray• 09 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Опять. Так сильно
Держитесь.
Нас не сломать.
Берегите себя и держитесь.
Леска• 09 мая 2022
Ответ дляmikshyta
Давайте радіти толі, коли дійсно буде чому радіти, а то зараз «ще телятко і ср….ці, а ви вже з довбинькою бігаєте»
Не варто казати гоп поки не перескочили.
Тримаємо кулики щоб доїхало і стало нам в нагоді в перемозі
Delusa• 09 мая 2022
Я надеюсь, все знают перевод слов ленд лиз?
Лиса Порш• 09 мая 2022
Ответ дляЛеска
Это понятно...просто жаль, что каждый день промедления это чья-то жизнь или на фронте или чей-то разрушенный дом...
А ракет у них до хрена
olechka_uli• 09 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Опять. Так сильно
Суки, только ленд Лиз подписали они пиздячить по нам начали, ооочень громко и страшно
Ольга_1301• 09 мая 2022
Ответ дляKristinka2106
Лягайте спати
виканастя• 09 мая 2022
Ответ дляБасина
Ну про вчерашнее попадание в базу отдыха, они написали, что там находились солдаты националисты. Они всему находят оправдания