anosik• Изменено 09 мая 2022

Дружини військових

Дівчата, в кого чолоіки на фронті. Може є якесь об´єднання, группа в месенджерах чи ФБ, де б можна буо підтримувати одна одну, об´єднуватись у волонтерських справах, якісь спільні програми, або навіть просто поради і слова підтримки висловлювати. Може щось знаєте такого плану. Я не знайшла. Або думаю створити. Бо реально тільки ті, хто в такій ситуаціі, зможуть зрозуміти...
Unmistakable• 09 мая 2022
Я все время с подругой на связи, наши мужики вместе на фронте. Согласна, очень нужна поддержка именно тех, кто в такой же ситуации. Иногда накрывает, хотя, нет, не иногда, часто очень. Сейчас уже даже не могу смотреть на наши счастливые совместные фото, плачу. Эхххх...

_Galina_Viktorovna• 09 мая 2022
Гарна ідея, я б приєдналась. Давайте підтримувати одна одну.
mama_Timoshki2011• 09 мая 2022
Я не дружина військового, але міцно вас обіймаю. Ваші чоловіки - найкращі, найсміливіші, вони - наше сьогодення і майбутнє. Вони ті, за кого ми молимося, за кого ми переживаємо разом з вами, з ними проходять наші ранки, коли береш телефон і шукаєш, де зараз палає, і де спокійніше.
Просто благаю, нехай всі вони повернуться живими.
Я не перебільшую, правда. Зараз для мене всі вони- одна велика родина. Благословіння божого і ангела охоронця кожному.
безуминка• 09 мая 2022
Я також підтримую
автор anosik • 09 мая 2022
Ответ для_Galina_Viktorovna
Які ідеї? Може в телеграм групу створити чи в ФБ?
Unmistakable• 09 мая 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Величезне дякую.
автор anosik • 09 мая 2022
Ответ дляmama_Timoshki2011
Дякую за підтримку, я коли зараз читаю якісь пости, що чоловік шось не те робить, не так поводиться ...це все здається такими дрібницями. Я зараз в Польщі - дивлюсь, як просто ідуть собі сімейні пари і не розуміють, що просто так іти разом, то не буденність, то свято!!!
_Galina_Viktorovna• 09 мая 2022
Ответ дляanosik
Можна в Телеграм. Але як так зробити, щоб в неї не потрапили різні провокатори?
автор anosik • 09 мая 2022
Ответ для_Galina_Viktorovna
оце не знаю...ніколи не створювала групи)
Ну можна у ФБ, там по ідеї хоя видно звідки людина.

Лето72• 09 мая 2022
Дівчата, велике дякую вашим мужнім чоловікам. Нехай Господь оберігає наших захисників. Дякую
Alena.i• 09 мая 2022
Мені просто страшно уявити, в якому стресі живуть жінки військових. Така група була в гарною підтримкою. Для мене вони такі ж героїні як і іх чоловіки.
_Galina_Viktorovna• 09 мая 2022
Ответ дляanosik
В ТГ і ФБ теж не створювала. Але знаю, що в ФБ є закриті групи, потрапити можна через ряд запитань.
Naddejda• 09 мая 2022
Спілкуємося між собою вживу.Ми дружини авіаторів.
Naddejda• 09 мая 2022
Не раджу створювати групи,чати ітд.Це зайве джерело інформації для ворога.
ИринаКа• 09 мая 2022
Спілкуюсь с дружинами його побратимів, бо що можна писати відкрито в групах?
AnnaSmith• 09 мая 2022
Ответ дляanosik
Тоже не варіант. Як не намагалися модерувати учасників, все одно періодично то заслані козачки, то неадеквати.
Добрый Йиннот• 09 мая 2022
Не треба зараз таких спільнот.
Ви вважатимете, що обговорюєте з Манькою ситуацію на певних ділянках, а насправді розпатякаєте те, що не можна розповсюджувати.
Kusalochka• 09 мая 2022
Ответ дляNaddejda
Да, нужно все в себе держать и не говорить лишнего. Все будет хорошо. Нужно верить и ждать. Я верю что если все время думать о человеке с ним все будет хорошо 🙏🙏🙏😭 мужчина тоже верит в это. ❤
автор anosik • 09 мая 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Не треба зараз таких спільнот.
Тут ніхто не збирається розповсюджувати позиції і дислокації. Потрібна просто моральна підтримка людей, які опинилася в однакових умовах.

автор anosik • 09 мая 2022
Ответ дляИринаКа
А як ви їх знайшли?
автор anosik • 09 мая 2022
Ответ дляNaddejda
Ну ви мабуть в одному військовому містечку.
автор anosik • 09 мая 2022
Ответ дляAlena.i
Так, я сама не уявляла, що опинюсь в такій ситуаціїї, враховуючі, що мій чоловік військовий пенсіонер і мав іти в 3-ю чи 4-у хвилю. А пішоц на другий день війни.
Школярка• 09 мая 2022
Ответ дляanosik
Блін, я так само. Через два тижні в малої, в садочку, буде свято сім´ї і вчать пісні, а в кожній пісні слова про тата і маму... постійно сльози навертаються....
ИринаКа• 09 мая 2022
Ответ дляanosik
А як ви їх знайшли?
Давно служить, але знайомі дуже рідко разом в плані в одному місці. Тому у мене завжди є номери телефонів пари чоловік, з якими він саме зараз. Людей не знаю, а номери є) А з дружинами просто спілкуємось, не для обміну новинами, а для підтримки
автор anosik • 09 мая 2022
Ответ дляИринаКа
В мого всі сторонні люди (вірніше за два місяці це вже близькі), але я їх не знаю, дружин тим більше. І ще так вийшло, що він найстарший, там багато без пари).
Добрый Йиннот• 09 мая 2022
Ответ дляanosik
Витягти інформацію не так складно, як здається.
І розчулені жіночки патякають надто багато. Навіть між рядків.
OlgaDS• 09 мая 2022
Сил всім нам!
ИринаКа• 09 мая 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
Це точно) я навчила себе так: нас завжди і всюди читають і слухають. Дисциплінує.
автор anosik • 09 мая 2022
Ответ дляДобрый Йиннот
ну можливо в чомусь ви ї праві, потрібно бути дуже обережними
космея• 09 мая 2022
Краще не треба групп, а раптом пролізе якась гнида.