Юля Неюля• 10 мая 2022

Взрывы в Крыму

Ваши предположения?))
Результат:
вже голосів: 401
181 (45.14%) Провокация от лаптей
104 (25.94%) Орки везли трухлявые снаряды
66 (16.46%) Крымчане подают сигнал SOS нам
50 (12.47%) Молниеносный ленд лиз
НАТУСЯ.КИЕВ• 10 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
Ось фото, дуже білий дим, напевно у воду приліт або міна
Може на підводному човні курили?))

frumoasa17• 10 мая 2022
Ответ дляНАТУСЯ.КИЕВ
Може на підводному човні курили?))
Ні, це курити повинні у Севасі.
mamarama• 10 мая 2022
Ответ дляkryasanchik
Читали,що сьогодні Кулеба сказав? Будемо звільняти усі наші території.
🙏🏼
bejalla• 10 мая 2022
Ответ длячаревна
Пора и там трухануть понаехавших кацапов, пусть бегут пока мост цел. Это им сигнал, в гостях хорошо, пора и к себе на урал
Лучше вплавь
краказябра• 10 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Якщо забути що Китай кращий друг Росії , то можна звісно мріяти. А так, щоб тут у нас китайців не прибавилося
Такий же друг, як рашка білорусам. Китай чекає, поки раша ослабне, щоб відкусити шматок. У Китая взагалі немає друзів, лише тимчасові союзники, від яких можна отримати вигоду
Nata1956• 10 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Китай ни с кем не дружит.
Он сам себе режисер.
Нос по ветру держит, только бизнес и ничего личного.
ann.ko• 10 мая 2022
Ответ длякраказябра
Китай друг параши только во влажных мечтах рашистов
djianni• 10 мая 2022
Та ну такое ) 😏
Взрыв в Крыму должен быть 1-2, но сильных - когда взорвут мост, причем так чтоб он распался на 2 части и сообщение было прекращено
А этого в ближайшем будущем никак не предвидится, и вряд ли реально в целом
То что на фото - смех, какой это взрыв, так, траву жжет кто-то 😆
bestiya143• 10 мая 2022
Удалено администрацией...

ИринаКа• 10 мая 2022
Ще один тікає
Еленнн• 10 мая 2022
Ответ дляfrumoasa17
уявляю,яка зараз діарея у понаїхавших рашиків... там кримського мосту ще не знесли самі,пробуючи виїхати? .. бо всі як ломонуться. -то може не витримать.
SovaNaSevere• 10 мая 2022
на росии ничего взрываться на может. войны же нет. а хлопки - это норм во время спецоперации. может, в Крыму нашли подводную базу нацистов - вот и хлопнули.
Еленнн• 10 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Пішла на рашинські канали про Крим читати, а тут таке. Що б це значило? Тікають від майбутньої дупи?
і з ’непосильно нажитим’ галопом виїзджати за кордон, бо оприходують,як і топ-газовщиків.
jabubu• 10 мая 2022
Ответ дляSolmira
то рашисти хочуть, щоб їх наші врятували. Скільки ж можна жити обідранцями. Настав час показати, чим біде від унітазу відрізняються)
Вы тоже видели это видео, где русня в биде умывалась?)))
Матильдa• 10 мая 2022
А есть здесь еще крымчане незабаненные? Что думаете по поводу всего этого да и в целом ситуации с 24 февраля?
Lor111etta• 10 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Ще один тікає
Белгородський втік за бугор
sashik77• 10 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Ще один тікає
мені це подобається
sashik77• 10 мая 2022
Ответ дляLor111etta
Белгородський втік за бугор
ЙОй, а що сталося?
Ш.а.л.у.н.ь.я• 10 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Ще один тікає
Он не тикает, а крутит педали, пока 3,14зди не дали!))

ИринаКа• 10 мая 2022
Ответ дляsashik77
ЙОй, а що сталося?
Алергія на бавовну
sashik77• 10 мая 2022
Ответ дляjabubu
А в Сочі (коли там зщось будували для олімп. ігор ) вони поставили в кабінках по два унітази. Ото іноземці там прифігили.
sashik77• 10 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Алергія на бавовну
Ну так, бабовна - сильний алерген. Викликає нестримне бажання тікати за кордон.
Lor111etta• 10 мая 2022
Ответ дляsashik77
ЙОй, а що сталося?
Злякався
Стрекозявка• 10 мая 2022
Ответ длякраказябра
Або папу обрали😀
Ару
sashik77• 10 мая 2022
Ответ дляLor111etta
Злякався
Та ви шо! а чого? тільки ж недавно такі ходили всі самовпевнені до всирачки, а тут бац! І злякалися...
sashik77• 10 мая 2022
зараз пуйло їх назад збирати буде, а то порозбігалися як таргани.
Еленка14• 10 мая 2022
Ответ дляjabubu
А где это видео? Можете скинуть?
Heksa• 10 мая 2022
Немає сечі терпіти ці пекельні борошна від бавовни
краказябра• 10 мая 2022
Ответ дляsashik77
Собіратєль губєрнаторов руzzкіх
PmB• 10 мая 2022
Ответ дляЮля 458
Он такой ему друг как кацапы мышебратья нам.