Любі порадниця, допоможіть вибрати фільм на вечір. З початку війни не дивились жодного фільму, та й того більше. З минулої осені навіть ,бо був ремонт. От сьогодні вирішили щось подивитись,але хочеться щось реально круте. Порадьте щось,що реально вам сподобалось. Дякую
Tatiana_44• 10 мая 2022
если типа Индианы Джонса или Сокровищ нации, то новый фильм Анчартед на картах не значится.