Щойно виповнилося 35. Нижня третина починає обвисати. Почитала про радіес. Але пишуть, мовляв, це вже серйозні методи, що починають з не таких. Я лише чистку робила у косметолога, ніколи ні за чим іншим не зверталася.
Тут неодноразово були теми про жахливі результати радіесу, а там назад нічого не повернеш... Не вірю в чудодійну силу масажів, гімнастики для обличчя тощо. Мені 40, все що робила ~ ботокс в міжбрівку перший раз десь 6 місяців тому. Жодних губ, скул тощо. Схиляюсь до розумної пластики через певний час. Помірно, аби виглядати собою, а не так наче щоки на сраці натягнуті.
Юся шопоголик• 10 мая 2022
Я думала тема про якісь джавеліни))😁
А то про красу, молодці дівчата про себе теж не тре забувати, щоб підіймати бойовий дух наших захістників)
AnnaKit-4773• 10 мая 2022
Отзывы о радиесс не самые лучшие,не рискнула. Сделала смас на нижнюю треть,аппарат Ultraformer III,результат радует,кроме контура лица ещё и носогубка стала менее заметна. Но не знаю как долго продержится.
Tasya-Natusya• 10 мая 2022
Ответ дляTalabama
На счет массажа - если человек мастер своего дела, то массаж очень даже и очень помогает - лицо такое скульптурное становится, как высеченое. Но вот миофасциальный массаж стоит 800-900(с маской) гривен. Нужен курс и потом ходить раз в неделю. Уколы проще и даже выгоднее в какой-то степени.
Однозначно потрібна консультація професіонала. Я зробила на тому тижні полимолочную кислоту. Мені 38 і вже з´явився птоз. Трішки збільшила губи (0,5мл). Вколола ботокс. Мені дуже подобається. Вже майже тиждень пройшов і вже видно результат. Над радіесом теж думала, косметолог з ним теж працює. Але вибрали те, що мені конкретно підходить.
Sing_Nata82• 10 мая 2022
Делаю регулярно, раз в 10-12 месяцев
С 38 лет
Результат очень нравится
Главное найти врача профессионала
Я бы и в 35 сделала, если бы были показания
С 38 лет
Результат очень нравится
Главное найти врача профессионала
Be.queen.Shop• 10 мая 2022
Можна почати з пілінгів і біоревіталізаціі курсом
Результат помітний і тривалий, впливає на зовнішній вигляд і якість шкіри
Ответ дляladad19
А кто врач у Вас?
Ответ дляБуко
А кто врач у Вас?
Я у Алены Брандис делала. А вообще к Петровской хожу. Но она выехала пока. Так бы к ней пошла. Но Брандис мне тоже очень понравилась. Ничего лишнего не уколет, отговорила даже от моих хотелок. Смотрит чтобы все было гармонично. Мне понравилась.