Artistiko• 12 мая 2022

Клумба..що робити?

Доброго дня.
Дайте пораду, на клумбі посаджені троянди, нарциси, півонії, лілії...все хаотично. Як і за яким принципом все гарно облаштувати? Які квіти на передній план, які подалі?
Чи можна пересаджувати троянди які цвітуть?(цвіт зняти і з комом)
navariya• 12 мая 2022
Халяви немає
Запросіть дізайнера)
Порада!

Elena V• 12 мая 2022
троянди погано переносять пересадку, особливо зараз. Півони також бажано пересаджувату з серпня.
автор Artistiko • 12 мая 2022
Ответ дляnavariya
Халяви немає
Запросіть дізайнера)
Порада!
До чого тут халява???
Може я живу в забитому селі...????
Які дИзайнери...
navariya• 12 мая 2022
Ответ дляArtistiko
До чого тут халява???
Може я живу в забитому селі...????
Які дИзайнери...
Вибачте)
Tettim• 12 мая 2022
на пінтересті багато ідей.
Катя Герман• 12 мая 2022
Розы уже не надо пересаживать, уже осенью, тем более которые цветут. Лилии сортовые или обычные. Обычные в самый далекий угол, а сортовые растут аккуратно. Их можно и на передний план добавив тюльпаны. Пионы как и нарциссы цветут весной и все, поэтому их тоже я бы за розами. Так как розы еще низкие, когда пионы будут цвести и их хорошо будет видно, а потом на передний план выйдут розы. В любом случае глобальные пересадки планируйте на осень, можно и сейчас, но много полива обеспечить
awersi• 12 мая 2022
Загугліть схеми клумб

Еllena• 12 мая 2022
Ответ дляnavariya
Халяви немає
Запросіть дізайнера)
Порада!
К чему? А может девушка не имеет доступа к дизайнерам, что тогда делать? Конечно изучать вопрос самостоятельно ! Чем автор и занимается. По теме, автор, посмотрите в телеграмме группы садоводов, там масса дельных советов
navariya• 12 мая 2022
Ответ дляЕllena
Правда)
Kess E• 12 мая 2022
Троянди краще пересаджувати восени (вересень/жовтень) або навеснi у квiтнi/травнi (як по прогнозам заморозкiв уже нема). У мене знайома казала що троянди вирощенi з черенкiв троянд подарованих iй у букетi гiрше всього переносять пересадку. А тi що купленi в магазинi, краще прижились.
Нарциси краще як на мене на перднiй план, бо цвiтуть ранiше, потiм пiвони (якщо вони не деревовиднi) i лiлii, а в центр троянди (вони рiзних сортiв i можуть цвiсти з червня i до осенi, i я не знаю якi у Вас).
Vika-N• 12 мая 2022
Зарегистрируйтесь в Пинтерест, там оч много классных идей
автор Artistiko • 12 мая 2022
Ответ дляKess E
Троянд дуже багато...та всього багато...тоді буду поступово..викопаю ті що відцвітуть ..а потім троянди
автор Artistiko • 12 мая 2022
Ответ дляVika-N
Та вже давно там...але якось троянди завжди полосою...або дним гарним кущем...а у мене всього купа..не знаю за що братися..
Прловину перенесла до альтани..там все сформоване і гарно вийшло, але блін зосталося купа...
(Не моє багатство було)
Kess E• 12 мая 2022
Ответ дляArtistiko
Якщо троянд багато то Ви краще дiйсно поступово пересаджуйте - я якось загорiлась бажанням прикупити собi кiлька кущикiв, i замахалась iх садити по iнструкцii, яку надиктував продавець. А iх було шicть чи п´ять кущикiв.
i як будете робити ямки пiдпересаджування, наниз накидайте мiлких нарубаних гiлочок i в ямку землю перемiшану з пiском i перегноем кладiть (пропорцiя десь 4/1/1).У мене пiсля такого все вижило i приросло, але я брала не дуже вибагливi троянди, яким не треба щоденно дути в попу.
Apassionata• 12 мая 2022
Ось дивіться, у вас троянди, лілії, півонії - усі вони ’королеви саду’, небажано їх садити поряд.
Має бути ’королева і свита’.
Приміром, троянди + лаванда, шавлія, тощо.
Півонії теж вимагають сусідів не таких розкішних.

Хоча, у нас є куточок у саду... білосніжні троянди кількох сортів, наперстянка біла, і один кущ білої півонії. Усі квітнуть одночасно, і це гарно неймовірно. Але ще один кущ півонії там точно усе б зіпсував.

Щодо лілій - мені здається, вони взагалі окремо мають рости, без ’свити’. Не знаю рослин, з якими вона поєднується.

А нарциси - вони ж квітнуть рано, не заважають іншим.
Єдине, що хочу сказати, дуже гарний вони мають вигляд, коли всі одного сорту, і їх багато.
автор Artistiko • 12 мая 2022
Ответ дляApassionata
Має бути ’королева і свита’.

Дякую що написали