Ksu160576• 12 мая 2022

хочу, але не можу повернутись на роботу...

Ситуація: компанія платить зп і березень і квітень 2022, у травні запускаєть в роботу і о диво- 50% працівників не можуть повернутися до роботи, бо вони у Польщі, Румунії, Німеччині, Швейцарії. При чому від грошей ніхто не відмовляється. Ну як так?
Елена 2016• 12 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
Мобілізованим ваш тато зобов’язаний платити, не треба це препідносити, як благодійність і власну ініціативу.
Стосовно другого, то ніщо не забороняє брати на місце тимчасово відсутнього працівника по договору іншу людину, без звільнення основного. Багато працедавців саме таким шляхом ідуть, невідомо кого прийняти можна, а так - угода закінчилась і бувай
Удалено администрацией...

t.fodlash• 12 мая 2022
Ответ дляУнция яда
В предыдущей теме Татьяны уже советчица плясала от собсно Татьяны, а не ее месте в связке, и за подобное возмущение захейтили ее знатно.

По теме: если руководство хочет заниматься благотворительностью - без проблем, но только не за мой счет. Такова моя позиция.
извините, но я не знаю, кто такая Татьяна, не о слеживаю темы Татьяны и не понимаю, почему благотворительность за счет Татьяны. Но с вами соглашусь. Если фирма хочет платить, то пусть платит.
автор Ksu160576 • 12 мая 2022
Ответ дляЕлена 2016
можно своим мнением поделюсь, у отца промышленное предприятие частное, все кто воюет - платим и будем платить. Кто задействован в производстве - всех предупредили, возвращайтесь так как запуск (цемент, бетон и т.д. нужны стране). С 24 марта действует Закон (можно увольнять) .... если не вернутся будем увольнять, сейчас беру на работу переселенцев.
дуже вірна позиція, наші власники вирішили підтримати людей, а тепер люди просто не хочуть працювати
автор Ksu160576 • 12 мая 2022
Ответ дляУнция яда

та начеб-то зп нікому не знижують, але обсяг роботи на 50 осіб, 25 просто фізично не можуть виконати, а ФЗП тоже же самий
olga_ran• 12 мая 2022
Так зараз багато де. Вилізла вся сутність людей і мені дивно коли хтось виправдовує такі вчинки типу «компанія платить чому б не брати ті кошти, від допомоги не відмовляються і т д». Чесно тошнить вже коли бачу чи читаю такі і подібні історії. Наглість, жадність, невдячність деяких людей зашкалює.
З останнього з роботи знайома (ми з ЗУ) виіхала на початку ще в Польшу з малим, там надали безкоштовно житло, харчування і виплачують на дитину кошти,так от вона прямим текстом говорить що ще трохи підзбирає грошей з виплат і напевно через пару місяців буде їхати додому. Я в шоці. При можливості працювати як і раніше вона поїхала туди підзбирати безкоштовну допомогу. Схоже щось і на вашу історію, впевнена що частина людей там може працювати, але просто вже не хоче бо чекає манни з небес. Ось і справжня вся суть людей
Унция яда• 12 мая 2022
Ответ дляt.fodlash
Вот ссылка на тему
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3132860-22
автор Ksu160576 • 12 мая 2022
Ответ дляVlada-Maria
а це як? дві людини на одне місце це дві зп!

автор Ksu160576 • 12 мая 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Автор, не хочу вас расстраивать, но ваша компания жлоб. Вон ИКЕА ушла с рынка России но будет им платить зарплату до августа. Подавайте на них в суд и требуйте чтобы и вам до августа платили, чтобы вы смогли себе позволить жить достойно у Лазурного Берега!
та може і жлоб, але грошей немає, і ті хто працюють не хочуть отримувати на 50% меньше
t.fodlash• 12 мая 2022
Ответ дляKsu160576
общайтесь с руководством. и не натягивайте сову на глобус. зачем вам двойная занятость.
t.fodlash• 12 мая 2022
Ответ дляolga_ran
а что тут можно насобирать? помодь 3500 грн в месяц. ч о то она все равно покупает. иьи у вас там жопа полная, что она считает 100 дол в месяц ’ насобирать’?
olga_ran• 12 мая 2022
Ответ дляt.fodlash
Не знаю) я взагалі не випитувала що вона там отримує і не в курсі що скільки виплачують і кому
Написала як є і людині не соромно про це говорити, вона не приховує свої наміри, суть ж в тому що тут треба працювати на хліб, а там і хліб дають і ще гроші зверху , і комунальні платити не треба
Моя думка що це потрібно надавати людям, яким дійсно це потрібно, а не самим хитрим.