thumbelina_la• 12 мая 2022

Це троянда чи шипшина?

Купувала троянду-спрей. З одного боку ніби ок, глянцеві листочки. А справа пустила як шипшина, матові. Що робити в такому випадку?
Igra idet• 12 мая 2022
Шиповник. Срезать эту ветку

Eska_1980• 12 мая 2022
Шипшина- 7 листочків. Троянда-5 листочків
Selena*• 12 мая 2022
Троянди щеплять на шипшину. Мабуть щепа примерзла, а шипшина більш живуча, то вона заб´є троянду. Але буває таке, що ростуть обидві рослини
автор Shady lady • 12 мая 2022
Ответ дляEska_1980
Я також так знала, але не завжди
автор Shady lady • 12 мая 2022
Ответ дляIgra idet
Шиповник. Срезать эту ветку
Просто зрізати і все?
Э-велин@• 12 мая 2022
Все розы прививают на шиповник, считается, что у шиповника корни выносливей и зимоустойчивей
Но периодически шиповник прорастает. Его надо вырезать
Вот эти все ветки с матовыми листьями вырезайте под корень. Иначе они забьют розу, потому что гораздо мощнее ее.

Ветки шиповника кстати из под земли растут. Постарайтесь поглубже чикануть их. И летом просматривайте кусты, не забывайте
Э-велин@• 12 мая 2022
Ответ для Shady lady
Просто зрізати і все?
Да

Ангел1983• 12 мая 2022
Ответ для Shady lady
Просто зрізати і все?
Не зрізати! А потрібно розкопати до того місця де прищеплювали та гарно відкрутити гілку шипшини, якщо зріжете то кожен рік буде знову лізти
автор Shady lady • 12 мая 2022
Ответ дляSelena*
А що робити?
Зрізати?
А може ще знаєте таке питання:
Я насадила всі троянди з відкритими «шийками». Не знала що місце щеплення треба закопувати.
Залишити до осені? Пересаджувати? Чи може просто насипати горкою землю щоб накрити шийку?
автор Shady lady • 12 мая 2022
Ответ дляЭ-велин@

Дякую!
Я не знала що прививають на шипшину))
Irinaina• 12 мая 2022
Ответ дляЭ-велин@

Не всё розы прививают))
Ангел1983• 12 мая 2022
Ответ для Shady lady
А що робити?
Зрізати?
А може ще знаєте таке питання:
В мене так само, не пересаджувала
автор Shady lady • 12 мая 2022
Ответ дляАнгел1983
Я не знала що місця щеплення треба закопувати під землю. Вони всі тирчать..
Зрізати буде не проблема, навіть розгрібати не треба.
А от що робити з тим що «шийки» голі?
Оці місця щеплення
автор Shady lady • 12 мая 2022
Ответ дляАнгел1983
В мене так само, не пересаджувала
Дякую!
Алина-1240• 12 мая 2022
Шиповник
Irinaina• 12 мая 2022
Ответ для Shady lady
А от що робити з тим що «шийки» голі?
Оці місця щеплення
Да в рост пошли - ничего уже не делайте. Осенью пересадить, как нужно
автор Shady lady • 12 мая 2022
Дівчата, гарно всім дякую за відповіді. Йду зрізати.
Сікатором просто?
Ангел1983• 12 мая 2022
Ответ для Shady lady
А от що робити з тим що «шийки» голі?
Оці місця щеплення
Хай так і ростуть, в мене так ростуть вже вісім років. А на форумі садівників кажуть що шипшину треба відкручувати а не зрізати. В мене тільки одна роза в якої лізла шипшина.
Irinaina• 12 мая 2022
Ответ для Shady lady
Сікатором просто?
Да

Selena*• 12 мая 2022
Ответ дляАнгел1983
В мене теж є така роза-шипшина :) Восени збираю врожай шипшини, а літом милуємось гарними трояндами.
Ростуть вже 6років, а може й більше. Але не в перший рік як у автора. На третій, коли померзли сильно.
Selena*• 12 мая 2022
Ответ для Shady lady
А що робити?
Зрізати?
А може ще знаєте таке питання:
Просто пригорніть землі, не треба пересаджувати.
Краще гілку зрізати, якщо ви хочете милуватись трояндами.
Э-велин@• 12 мая 2022
Ответ дляIrinaina
Не всё розы прививают))
Производители прививают все.
Частники выращивают и из черенков корнесобственные, но речь сейчас не о них, он и не пускают поросль
Э-велин@• 12 мая 2022
Ответ для Shady lady
А що робити?
Зрізати?
А може ще знаєте таке питання:
Сейчас уже поздно пересаживать, теперь до осени или просто засыпьте сверху

Прививка под землёй важна для кустов, потому что она тогда во влаге постоянно и на ней будут просыпаться новые почки ростовые. И будет красивый куст

А деревья наоборот сажают прививкой над землёй, чтобы дерево было в один ствол.
Если розу так оставить, она так и будет одна-две палки (побега) вместо куста

Я когда то пересаживала старую розу, так ели выкопала. Под землёй прививка разрослась, как половина футбольного мяча и вся была утыкана побегами. Был красивый круглый куст
автор Shady lady • 12 мая 2022
Ответ дляЭ-велин@

Дякую. Тепер зрозуміло)
Йду мотикою підгортати))
А не знаєте як побороти оцю тлю?
Ангел1983• 12 мая 2022
Ответ для Shady lady
Дякую. Тепер зрозуміло)
Йду мотикою підгортати))
А не знаєте як побороти оцю тлю?
Обприскати Актарою
Э-велин@• 12 мая 2022
Ответ для Shady lady
Дякую. Тепер зрозуміло)
Йду мотикою підгортати))
А не знаєте як побороти оцю тлю?
Актара очень быстро против или. Народные методы тоже все работают, но они не яд, просто тле становится не комфортно и она уходит, это время.
Marina..• 12 мая 2022
Ответ для Shady lady
А от що робити з тим що «шийки» голі?
Оці місця щеплення
можно уровень земли плднять садовой лентой.