oposum• 13 мая 2022

Будет ли в Украине голодомор? Ваше мнение.

Вот и суть вопроса, нужно ваше мнение -будет ли голодомор здесь у нас ,и как лучше -уехать или остаться в стране с чернозёмами и меленьким количеством людей на эти черноземы.?
YanaVkiev• 13 мая 2022
Ответ дляБезимени890123

Ви писать навчіться
Lend lease
Одна літера, а як змінює.
Які ж ви смішні та недолугі.
Ви праві,помилилась буквою.

Продовжимо:
лендлиз, передача взаймы или в аренду (вооружения, продовольствия и т.п.).

Давайте через рік-другий подивимось.
Подумайте чому при інших війнах не було такої підтримки

Another Lyolya• 13 мая 2022
Ответ дляoposum
Президент Таджикистана через пару недель нашей войны обратился к своим гражданам ,чтобы они сделали запасы продуктов на 2 года.Вот я и задумываюсь о будущем
Мабуть, в Таджикістані це якось пов´язане із тим, що складно постійно харчуватись фруктами й бавовною))
На жаль, країни, які залежать від імпорту збіжжя, постраждають від цієї війни.
ok1904• 13 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Сьогодні на своєму базарі брала мойву по 55 грн, крупна рибка. Черкаська область
Не погана ціна на мойву, мені сподабалась на вуглях, перед шашликом швидко, всім вистачає, маринувала в соєвому+ сметана. Чоловіку запечена в духовці теж годиться
ok1904• 13 мая 2022
Ответ дляArmUkraineNow
вікіпедія каже відмінне https://uk.wikipedia.org/wiki/Лендліз
від англ. lend — «позичати» і lease — «здавати в оренду, внайми»
справа в тому, що ви чуєте і пишете land - земля, а не lend - позичати.
для не англомовних громадян фонетична різниця не відчутна, а для американців це інші слова.
саме так як орки не бачать різниці що не так з їхнею палянісой.
Орки як бачать так і читають напис Суми , то так і кажуть ’Сумі’
ok1904• 13 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
А, ну на що ви скажетесь. У вас голод чи вам рис не такий? Бо коли голод, будь який рис добрий.
А взагалі, як мені смішать ці спроби русні нас залякати. Вже що тільки не вигадують виблядки московицькі аби тільки розхитати громадськість в Україні. Заспокійтеся, нічого не вийде.
Розхитати нашу єдність не вийде.
ok1904• 13 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Вибачте, але які 30% ріллі? Від сили до 10%. Подивіться топові області по врожаю зернових. Херсонщини навіть не в першій п´ятірці.
Але ж там озимі з осені посіяні, то більше за 10% точно
ArmUkraineNow• 13 мая 2022
Ответ дляok1904
о да, я угарала з їх розмов, оприлюднених сбу.
’нам ехать через Сюмі, а там нє праєхать’. спочатку взагалі думала якесь друге місто називають. довбні.
і оце не У тверде і чітке, а сЮмі
а ще мабуть було смішно як вони намагались прочитати стенди Сумщина
lyudai• 13 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
І не кажіть)
Ну Ви даєте!
lend перекладаємо з англійської як давати в борг,
lease - орендувати.
Як кажуть: ’учите матчасть’.
Дивуюся людям, які намагаються про щось розмірковувати та навіть сперечатися, не маючи жодного поняття про предмет, щодо якого ведуть розмову.
Another Lyolya• 13 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Ви праві,помилилась буквою.

Продовжимо:

Давайте через рік-другий подивимось.
Як так - не було? У вашій школі не викладали історію?

ok1904• 13 мая 2022
Ответ дляoposum
Ми ж не таджики,чи для Вас українські врожаї = таджицьким, тоді обґрунтуйте.

До речі, німцям теж якась міністр радила зробити запаси ще місяць назад.
ok1904• 13 мая 2022
Ответ дляnatapril
Она у них не растет, кроме бананов.
Бананив Південній Африці в основнову звідти експорт на весь світ, в Африці значна площа під Сахарою: голе поле.
ok1904• 13 мая 2022
Ответ дляYanaVkiev
Ви праві,помилилась буквою.

Продовжимо:

Давайте через рік-другий подивимось.
А де були війни? Ви про Балкани? Бо НАТО саме воювало там.
НеллаСимпсон• 13 мая 2022
Ответ дляok1904
Я бринзу , творог роблю сама, а сир чоловік собі купує окремо, але не дорогий по 250-280 грн. В нас забороняли в місті піднімати ціни, скаржилися люди. Коли гостюємо у друзів на дачі в селі, там купую багато молока (20 грн/л), а далі вміння бринза, творог, сметана, ряженка, в нас дом молоко на базарі дорожче(30 грн/л), але теж купую роблю. Саме більше хвилювалася, щоб ферментом для бринзи ( він турецький) і заквасками запастися
да, молочку тоже только сама теперь делаю, потому что домашнее очень дорого, а промышленного производства ничего достойного не привозят.
Аквис• 13 мая 2022
Ответ дляElena Rus
Нищета будет. Но это для Украины привычно
Елене Рус это сказали по русскому телеку?
Безимени890123• 13 мая 2022
Ответ дляok1904
Розхитати нашу єдність не вийде.
Але ж намагаються. Якого лайна тільки не кидає псота руснява. Все їм очі муляє, що ми, незважаючи на всі їх спроби і намагання, робимо своє і не ведемося на їхні ’зради’ і ’всьо пропало’.
ok1904• 13 мая 2022
Ото я написала банани з Південної Америки. експортують
ok1904• 13 мая 2022
Ответ дляНеллаСимпсон
Ну от. Простір творчості - домашня кисломолочка
Вера• 13 мая 2022
Автор, ну голодомор -это когда специально морят голодом . Не думаю, что нормально называть так ситуацию. А продовольственный кризис скорей всего будет.
Lianaa_06• 13 мая 2022
Нет, не будет. Половину Украины в норме. Садите и все будет. Внутренние потребности точно покроет.
Плюс у нас народ такой, что и под бомбежками картошечку высаживают.
Цены буду высокие 100%.

Fotografkiev• 13 мая 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Я до того, що ви переплутали Україну із країною, яка зараз проти нас воює. Оці ваші фантазії про голодомор і, фактично, країну-концтабір ростуть із радянського союзу, наступницею якого у всіх поганих сенсах і є росія. У росії за подібні закиди, як ваші, можуть і покарати, це вже поза законом.
До речі, нормальні люди носили на обличчях маски, інші - кричали про ганчірку на роті. І взагалі, досить вже про карантинні обмеження, чи то вам двох років замало було?
А ж чого ви взяли, що нормальні люди носили охоче їх носили? Може то вам здалося. Чому 24.02 все закінчилося? Вилікувалися ганчірками чи що? І чого це маємо про це забувати? Так можна про все що завгодно забути, а потім будемо дивуватися чого це життя нас нічому не вчить.
Индига• 13 мая 2022
Another Lyolya• 13 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
Бо в цій темі буде скарга на вас за флуд.
Индига• 13 мая 2022
екатерина-137d• 13 мая 2022
Ответ дляВероника-2014
А куда уезжать?
Куда и все , куда глаза глядят . Вы из Киева ?
Fotografkiev• 13 мая 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Та будь ласка, робіть що хочете.
ameli42• 13 мая 2022
Створюються провокативні теми для зниження нашого духу.
Another Lyolya• 13 мая 2022
Ответ дляLianaa_06
Цены буду высокие 100%.
Не забувайте, що Україна - аграрна країна, один з лідерів еспорту збіжжя. А росія теж експортуватиме його менше, тому що фермерам потрібні кредити на посівну (паливо, запчастини, насіння), а гроші де? У війні.
Тобто світ недоотримає колосальну кількість продовольства, наші аграрії - значну частину прибутку, а бюджет - до біса податків.
Юлия 0811• 13 мая 2022
Ответ дляТанюша
Слушне зауваження! Якщо читати новини не тільки про війну.
То китай ще до початку вторгнення закупив зерна на 150% більше ніж в минулих роках.
Турція скупляє соняшникову олію.
робимо висновки
Хто ще що скупляє? Ви як щось таке дізнаєтесь, створюйте теми, щоб і ми знали)))
Lianaa_06• 13 мая 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Мне на мир, честно говоря, плевать. Нужно было не унижать нас 8 лет и сопли жевать. Я буду рада, если будет достаточно продуктов, чтобы покрыть потребности нашей страны и наших людей (с оглядкой на то, что сейчас происходит). Понятно, что финансовый сектор очень пострадает.
Jhenya_Sh• 13 мая 2022
Ответ дляAlla MMS
А посевная была,кто знает?
Местами была, мои посеялись. Главное еще вырастить и собрать.