oposum• 13 мая 2022

Будет ли в Украине голодомор? Ваше мнение.

Вот и суть вопроса, нужно ваше мнение -будет ли голодомор здесь у нас ,и как лучше -уехать или остаться в стране с чернозёмами и меленьким количеством людей на эти черноземы.?
ok1904• 13 мая 2022
Ответ дляOksana0612
Я закатувала в сезон до 100 літрів томатного соусу і кетчупу. Дуже любимо але тільки з херсонських помідорів або одеських. Закарпатські не підходять. Тепер вже все не буде з чого.
Знайдеться альтернатива, або деокупують Херсонщину і знову помідори Чумак з лану до столу

арина-ветерок• 13 мая 2022
Как вы решаетесь делать запасы пока война идёт? Закупиться то можно надолго, а потом, если выезжать приходится, то толку никакого с этих запасов. За собой не потянешь. И вообще. Я так и не решилась под обстрелами к погребам пробраться(они у нас за несколько остановок от дома), там картошка и закрутки так и остались.
Если вложить все деньги в запасы , потом думай , то ли их спасать, то ли себя.
Еленка14• 13 мая 2022
Ответ дляOksana0612
Поділіться будь ласка, рецептом кетчупу.
lilu502• 13 мая 2022
Ответ дляLilittte
Водка это товар на который можно обменять что хочешь,так было во все трудные времена.
Это не для того,чтоб пить покупают )
а я думаю, чтоб напиться й забыться. С такими прогнозами, я уже готова застрелиться))) Хотим собаку завести, но теперь задумалась, стоит ли. Кошка на дорогом корме, другого ничего не ест. Лучше б я не заходила в эту тему
Еленка14• 13 мая 2022
Ответ дляПиона
Я зараз з дітьми у Туреччині і на багато продуктів ціни значно нижче, ніж у нас. Для прикладу, макарони гарної якості, а не клейстер, пачка десь 10 гривень на наші гроші. Хліб - свіжий, щось на кшталт багету чи батону, 6 гривень! Не розумію, чому в Україні де вирощується пшениця і йде тонами на експорт, хліб такий дорогий и часто не кращої якості! Далі, 1 літр молока 3,2%жирності - 20 гривень. Яйця домашні - 33 гривні десяток. Помідори - 25 грн кг., баклажани - 14 грн кг . Курячі крильця - 100 грн кг. Мясо дороге - 300 грам десь 60 гривень. Відерце йогурту - 50 грн. Там десь півкіла. Пачка масла - 45 гривень. Побутова хімія дешевша. Шампуні, косметика все в 2 Раза мінімум дешевше.
В Туреччині врожай збирають кілька разів на рік. До того ж, тепла й сонячна зима, пізня осінь та рання весна дозволяють суттєво зекономити на енергоресурсах = нижча ціна продукції.
Magic Noir• 13 мая 2022
Если нас оккупируют- то да. Если отобьемся- то нет.
Oksana0612• 13 мая 2022
Ответ дляЕленка14
В ПП надіслала.
lilu502• 13 мая 2022
Ответ дляOksana0612
В нас 1000 грн. один кг. Нам з чоловіком на місяць. Тепер мабуть ще дорожче.
ого, мабуть смачна!
Life-game• 13 мая 2022
Ответ длявиканастя
Не будет.
Но будет много чего другого. Жизнь тяжёлая будет, после того как закончится война
Например?

Lada_333• 13 мая 2022
Ответ дляВероника-2014
Я свое любимое сухое итальянское закуп ла. Только, боюсь, выпьем его до зимы
та блин, у меня не получается запасы делать. Купила пару банок паштета одесского, за неделю уже доедаем.
Lada_333• 13 мая 2022
Ответ дляТанюша
ну я була купила в перший день війни 10 б водки та 4 коньяка.
в окупації не згодилось.
ну як не згодилось. валеріанка закінчилась і я коньячок як заспокійливе.
А от цукор, дріжжі, сода - оце була валюта в окупації! і ще олія.
чиьтала ваші поради в якійсь темі, але так і не доперла, для чого сода.
Pavelolka• 13 мая 2022
Какой голодомор, вы что? Вы понимаете значение слова?
Еленка14• 14 мая 2022
Ответ дляOksana0612
В ПП надіслала.
Дякую!
Пиона• 14 мая 2022
Ответ дляЕленка14
Але ж пшеницю вони експортують у нас! Чому ж тоді хліб у них настільки дешевше і макарони?
Life-game• 14 мая 2022
Ответ дляТанюша
Сусідам роздать!
Щоб прожити рік, достатньо сумми 150-200 євро. на продуктовий запас.
А коли люди тікають, залишають все майно.
Ми не можемо передбачити що буде завтра. Але можна прорахувати якісь варіанти.
нехай буде 200 євро на запаси.
нехай буде пакет документів на термінову евакуацію
нехай буде якась сумма на білий день
Какие 200 евро на год??? Это вы как посчитали???
Lianaa_06• 14 мая 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Якось незручно зараз посилатися на російську культуру, але... ви басні Крилова читали? Там є одна, про вузьке бачення, балакучий дуб і жолуді))
Продовольча криза стосуватиметься нас в найпершу чергу.
А вы внимательно читали? Будет хлеб и картошка - не умрём.
Another Lyolya• 14 мая 2022
Ответ дляLianaa_06
То ви не зрозуміли. Якщо тільки не вирощувати збіжжя на власному городі, з ним таки будуть проблеми і у нас. Тому що країни ще й пов´язані контрактами. І якби не експортувати хліб - будуть проблеми. У нас. Хоча б тому, що зараз Україна вкрай чутлива до міжнародної допомоги і не може просто так взяти й відмовитися від цього експорту. Україна - аграрна країна, від експорту збіжжя залежить добробут в цілому, і мова тут не лише про їжу.
Another Lyolya• 14 мая 2022
Ответ дляLianaa_06
Якщо коротше: будуть картопля й хліб лише у нас - можемо й померти, бо егоїстам не дають міжнародної допомоги.
Яриночка2• 14 мая 2022
Ответ дляOksana0612
В ПП надіслала.
И со мной поделитесь пожалуйста рецептом кетчупа

Lada_333• 14 мая 2022
Ответ дляOksana0612
В таких об´ємах думаю ніде. Трохи Закарпаття але там інші сорти.
у нас завжди продають помідори Заліщики, Умань. Херсонських якраз не так багато.
Oksana0612• 14 мая 2022
Ответ дляLada_333
В нас Заліщики не дуже та і сорти інші. Херсон, Одеса фурами привозили ’ сливки’ сорт. Це я про Львів.
Lada_333• 14 мая 2022
Ответ дляOksana0612
А я навпаки не люблю їх помідори. Заліщики - мій фаворит :))
Lianaa_06• 14 мая 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Вы сам пост читали? Вообще поняли о чем речь? Понятно, что в глобальном смысле все не есть хорошо. Но я думала, раз вы полезли в эту тему вам и так это понятно. Но покрыть свои нужды - первоочередная задача в наших реалиях. Давайте все продавать, а сами палец сосать, мы же не эгоисты. Такое впечатление, что вы не понимаете, что читаете. Без потери вашего комфорта или европейского/мирового не получится, какбы вам не хотелось и какбы вы не пытались мягенько указать мне моё место. Это же очевидно.
Another Lyolya• 14 мая 2022
Ответ дляLianaa_06
Таке враження, що ви вишукуєте в тексті знайомі слова, а далі вже самі додумуєте привід для конфлікту, не особливо замислюючись над текстом в цілому.
Повторюю. Неможливо відмовитись від експорту збіжжя, прирікши тим самим умовних африканців на голод, і при цьому сподіватись на підтримку у війні від світової спільноти.
Lianaa_06• 14 мая 2022
Ответ дляAnother Lyolya
))). Я ищу повод для конфликта? ) Серьезно? Может вы сами свои сообщения почитаете и поймёте, что манеру общения изначально выбирала не я, и писать вам начала не я.
Ещё раз спрошу: вы пост вообще читали? Мой ответ относился к данному посту. При чем здесь война и экспорт, если речь о ’будет ли голод в Украине’. Ещё раз почитайте мой ответ, который был изначально написан автору.
Вы не то, что ищите знакомые слова, вы сами придумали себе тему поста и начали на нее отвечать, почему-то отвечая мне.
Lada_333• 14 мая 2022
Ответ дляOksana0612
Будуть будувати модульні будинки, тим що залишилися без житла зовсім. Якщо їм повертатися немає куди, дітям в школи/ садки не ходити, чи що? Але бачу багато виїзджають вже.
у нас частина лишається точно. переселенці, які волонтерили, вже познаходили роботи. Знімають квартири і кажуть, що нема різниці тепер, де знімати - в Харкові чи в Рівному. Є такі, які вже придивились будинки, за містом, домовились на виплату.
Lada_333• 14 мая 2022
Ответ дляenglish book
В свекрухи є все на городі,як і в більшості людей.
Теж саме по області,і по полях.Садять все, що садили до війни.Будуть і овочі,і все інше,а не тільки одна пшениця,соняхи,кукуруза та рапс.
Ми навіть в цьому році засадили більше,чим було.Я спочатку сперечалася,бо в нас завжди пропадає пів урожаю-не потрібно стільки ні нам ні сусідам.Але сверуха садила вперто і роздавала.Тому цього року,наслухавшись про голод,я здалася,і засадили все-комусь буде.
В нас берег річки не засаджувався з 90-х років.А це люди з району розорали і садять собі городи.
Місцеві фермери частину полів використовували через рік.Цього року вирішили садити без перерви на відпочинок.
Під Києвом є місцевість,де викуплена земля вже понад 15 років,і заростала бур´янами весь час.Цього року її розорали,і щось там буде.Так що про голод в Україні не вірю.
у нас є 10 соток за містом. Колись батькам на роботі виділяли. Їхати хвилин 20-30. Відкрита місцина, заборів немає. Стоїть 2 хатки на все поле.
Я розумію, якщо використаю за призначенням - урожаю не побачу. Все за мене викопають :((
Lada_333• 14 мая 2022
Ответ дляok1904
З теперішньою мукою в сухому приміщенні нічого не стається роками
я всегда боюсь, что заведутся жучки
Lada_333• 14 мая 2022
Ответ дляaprel_777
В обычных бумажных пакетах .никогда ничего не заводится.

Плохо хранится пшено, фасоль, овсянка и грибы. Там моль может поселиться. В гречке, рисе и макаронах - нет.
в рисе заводится. Как то купила рис, открываю пачку, а там уже....
Oksana0612• 14 мая 2022
Ответ дляLada_333
Мені для соусів по густині і смакових якостях тільки сливка підходить. Вже 20 років тільки їх. Заліщики і Закарпаття квашу.