Olgusya• 13 мая 2022

У кого зір мінус 0,5-1,5, ви носите окуляри?

Мені поставили мінус 0,75 і астигматизм 0,5. Начебто невеличкі цифри, але на вулиці я досить короткозора - номери авто не розрізняю, в метро у вагоні обличчя людей розпливаються, в магазині вивіски не дуже добре бачу. Лікар сказала щось одягати або робити лазерну. Але я чула, що при такому мінусі після лазерної може розвинутися плюс ((
автор Olgusya • 13 мая 2022
Ответ дляGreen14
ніт, немає нальоту. Просто очі дуже пекуть, запалюються повіки як зовсім тяжко. Якщо зовсім срака, то розігріваю очі, проходжусь палочкою і серветками вичавлюючи секрет і зволожуючі краплі типу Теалоз Дуо, і на три дні Тобрадекс. Але сталого результату немає.
В мене теж страшенно печуть. І весь час здається, що туди потрапили вії. Починаю терти очі й стає ще гірше. У вас виходить вичавлювати? В мене ні
Омега 2015• 13 мая 2022
Ответ дляOlgusya
У мене теж дуже пекли, зір на одне око -1, на друге -2, пів року тому почала носити окуляри постійно, стало на багато краще. У мене із захистом для монітору. Ще краплі Хіло Комод, з ними легше.
Green14• 13 мая 2022
Ответ дляOlgusya
так, тільки треба розігріти трохи. Вологий рушник у мікрохвильовкі на декілька секунд і потім на повіки. Але не має бути гарячим - приємно теплим.
Але мені таке треба було робити 2р/д протягом 3 місяців, то я швидко задовбалась і замовила на алі маску яка нагрівається. Працює від usb. Не те щоб супер вона, але все одно зручніше.
inna5577• 13 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Але ж і в окулярах не факт, що не падатиме
В очках как раз и будет падать, а в линхзах -нет
Unmistakable• 13 мая 2022
Ответ дляиркин
Я прекрасно живу без чітких облич у метро і чужих номерних знаків. Навіть плюси є - не видно дрібного сміття навколо.
А меня это наоборот угнетает.
В очках не люблю ходить. Убирать в очках неудобно.
автор Olgusya • 13 мая 2022
Ответ дляinna5577
А десь можна почитати таке дослідження? Вперше чую, що в окулярах падає, а в лінзах ні. Хіба лінзи не за тим самим принципом працюють?
автор Olgusya • 13 мая 2022
Ответ дляGreen14
Нічого собі гаджети)) А як називається?
inna5577• 13 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Я убедилась на своем опыте, а говорил мне это опытный офтальмолог
за крок до весни• 13 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Цікаво, чому зір падає?
Мене більше цікавить з´являється астигматизм?
Начебто вікові зміни не є причиною його появу
автор Olgusya • 13 мая 2022
Ответ дляinna5577
То краще взагалі без окулярів, ніж з ними?
inna5577• 13 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Нет, но с впшим минусом можно очки на непостоянное ношение. Но , еще раз- я так очки носила, периодичски, и за год зрение на 0,5 еще упало, как одела линзы, за 18 лет не изменилось
Green14• 13 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Нічого собі гаджети)) А як називається?
’маска для глаз с подогревом’
автор Olgusya • 13 мая 2022
Ответ дляGreen14
’маска для глаз с подогревом’
Дякую!
HelterSkelter29• 14 мая 2022
У меня минус 5 и не ношу, так как от очков у меня почему то кружилась голова и потом зрение вообще плывёт.
Омега 2015• 14 мая 2022
Ответ дляHelterSkelter29
Может вам не правильно подобрали стекла?