Мені поставили мінус 0,75 і астигматизм 0,5. Начебто невеличкі цифри, але на вулиці я досить короткозора - номери авто не розрізняю, в метро у вагоні обличчя людей розпливаються, в магазині вивіски не дуже добре бачу. Лікар сказала щось одягати або робити лазерну. Але я чула, що при такому мінусі після лазерної може розвинутися плюс ((
Ответ дляGreen14
ніт, немає нальоту. Просто очі дуже пекуть, запалюються повіки як зовсім тяжко. Якщо зовсім срака, то розігріваю очі, проходжусь палочкою і серветками вичавлюючи секрет і зволожуючі краплі типу Теалоз Дуо, і на три дні Тобрадекс. Але сталого результату немає.
В мене теж страшенно печуть. І весь час здається, що туди потрапили вії. Починаю терти очі й стає ще гірше. У вас виходить вичавлювати? В мене ні
Омега 2015• 13 мая 2022
Ответ дляOlgusya
У мене теж дуже пекли, зір на одне око -1, на друге -2, пів року тому почала носити окуляри постійно, стало на багато краще. У мене із захистом для монітору. Ще краплі Хіло Комод, з ними легше.
Ответ дляOlgusya
так, тільки треба розігріти трохи. Вологий рушник у мікрохвильовкі на декілька секунд і потім на повіки. Але не має бути гарячим - приємно теплим.
Але мені таке треба було робити 2р/д протягом 3 місяців, то я швидко задовбалась і замовила на алі маску яка нагрівається. Працює від usb. Не те щоб супер вона, але все одно зручніше.
Unmistakable• 13 мая 2022
Ответ дляиркин
Я прекрасно живу без чітких облич у метро і чужих номерних знаків. Навіть плюси є - не видно дрібного сміття навколо.
А меня это наоборот угнетает.
В очках не люблю ходить. Убирать в очках неудобно.
Ответ дляGreen14
Нічого собі гаджети)) А як називається?
за крок до весни• 13 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Цікаво, чому зір падає?
Мене більше цікавить з´являється астигматизм?
Начебто вікові зміни не є причиною його появу
HelterSkelter29• 14 мая 2022
У меня минус 5 и не ношу, так как от очков у меня почему то кружилась голова и потом зрение вообще плывёт.
Омега 2015• 14 мая 2022
Ответ дляHelterSkelter29
Может вам не правильно подобрали стекла?