Ira_A• 13 мая 2022

Польща, Чорногорія , безвіз ..

Добрий вечір . Дівчата , ситуація така Я 6 березня виїхала до Польщі , була до 29 березня . На тимчасовий захист не подавалася. З 29 березня знаходжусь на території Чорногорії . Як турист зареєструвалася на 3 місяці (до29 червня) . Взагалом я буду 4 місяці знаходитися за межами України . Мені потрібно назад повертатися ? Чи буду я законно перебувати на території інших країн ? Каша в голові не можу навіть сформувати питання . В різних організаціях і різна інфо🤷‍♀️
mari_klim• 13 мая 2022
90/180
Такие правила пребывания при безвизе.

4мама• 13 мая 2022
У Поляків точно читала про 180 днів, потім тут мені писали що на 18 місяців можно. Без реєстрації, песеля і тд і тп. Як турист.
Та сама фігня в мене. Я в´їхала через Словаччину, одразу поїхала до Польщі, місяць була там, тепер 2 місяці у Хорватії. Але я ніде не реєструвалась, просто на букінгу забронювала апартмент як турист.
автор Ira_A • 13 мая 2022
Ответ для4мама
Оце тепер і я не знаю як зробити . Їзджю як циган по країнам в пошуках дешевшого житла . Якщо я вернуся після 29 червня в Польщу , чи зможу претендувати на песель ? Чи теж як турист сидіти , то скільки ? 🤦🏽‍♀️