Bllonda1• 13 мая 2022

В школе возобновляется обучение?

Ля-Ля• 13 мая 2022
Ответ дляfirano4ka
де? звідки такі новини
Похресниця з понеділка в школу, відновлюють очне навчання.Школа за пару км від Львова. Згідно рекомендацій Департаменту освіти і науки
LyudaT• 13 мая 2022
Ответ дляkaty_kea
Нет, блин, дети с 1 сентября в школу пойдут и все будет как до.
Когда-нибудь дети действительно пойдут в школу может 1 сентября (вряд ли конечно), может 1 декабря, может 1 марта) но то, что дети все же пойдут в школу - это совершенно однозначно. Утверждение, что дети уже НИКОГДА не прйдут в школу совершенно беспочвенное.
Oksana0612• 13 мая 2022
Ответ для Ля-Ля
На Львівщині діти виходять на очне навчання
Не у всіх школах, скоріш за все.
Ochi• 14 мая 2022
Ответ для Ля-Ля
Дякую, що відповіли, в мене вже є надія, що в Житомирі теж з 1 вересня підуть на очне навчання.
Дай Боже мирного неба, бо діти так мучаються
tan_ya2010• 14 мая 2022
Ответ для Ля-Ля
Цікаво, де саме на Львівщині?
OlenaS• 14 мая 2022
Ответ дляBell-k@
Я вчитель. Нічого подібного. Ми працюємо онлайн з учнями, але необхідно заповнити всю документацію і зібрати підручники.
Про вихід на очне навчання не йде мова, тим більше залишилося 2 тижні до кінця навчального року.
Я не готова зараз на себе брати таку відповідальність. Підвал маленький, хоч і обладнаний. Зарплату залишили мізерну, а ризик зараз ну дуже високий.
Нам поки нічого про підручники не казали. Але як я їх зможу зібрати, якщо з усього класу 3 дитини на місці? Всіх інших батьки вивезли... Хоча б до кінця літа повернулася більша частина.
автор Bllonda1 • 14 мая 2022
Ответ дляtan_ya2010
Цікаво, де саме на Львівщині?
Та, вчора засідала міська рада!
Bell-k@• 14 мая 2022
Ответ дляOlenaS
Ой, це болюча тема. Я сама не знаю. Просили відстрочити до кінця літа, але бібліотекар ніби з іншої планети..
lenaSav• 18 мая 2022
Ответ дляBell-k@
Наскільки мені відомо то у наступному ріці буде дистанційне навчання. Сусіди записали позавчора малу в Києві
Цікаво як будуть працювати дошкільні заклади та молодша школа?
Ля-Ля• 18 мая 2022
Ответ дляtan_ya2010
Цікаво, де саме на Львівщині?
Oksana0612• 18 мая 2022
Ответ для Ля-Ля
фото
найбільше шкіл, які відновили навчання, є у Самбірському районі. Таких закладів освіти є 48. Також очно навчаються у 25 школах Червоноградського району, у 16, що у Стрийському, 9 – у Дрогобицькому, 5 – у Золочівському, а найменше у Яворівському районі.