Повертаємось додому. Але їхати 200 км до Варшави, щоб дізнатися чи є взагалі зараз цей напрямок…На сайті УЗ наче є. Знайомі кажуть що точно не ходить, дізнавалися. Може хтось на днях купував?
ku4eravaku4erava• 14 мая 2022
Точно ходит, билеты онлайн ....но их разбирают, есть автобусы эколайн рекомендую
Ответ дляemomot
Поезд есть, я сегодня купила билеты онлайн.
Тут девочки советовали, в 7 утра их добавляют, но не на все даты, вчера были на 01.06, сегодня на 02.06.
Завтра утром, по логике должны быть на 3-е. Только из быстро разбирают, ловите.
підскажіть
а ви купляли ці квитки за кордоном? просто мені система не видає
думала через впн
і який вокзал треба вибирати
Варшава центральна
Варшава східна
ВАршава західна??
і чи є квиткі наприклад на серпень? чи тільки на певний день 3/06
думала через впн
і який вокзал треба вибирати
Варшава центральна
Варшава східна
ВАршава західна??
Ответ дляСвята
Есть, я на нем приехала. Билеты раскупают быстро
підскажіть
думала через впн
і який вокзал треба вибирати
Варшава центральна
Варшава східна
ВАршава західна??
думала через впн
і який вокзал треба вибирати
Варшава центральна
Варшава східна
ВАршава західна??