Весь мир нас услышал!
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляsolncee
Я не співаю, але граю в театрі та проводжу заходи, а сиджу на форумі, бо зайшла почитати. Чи не маю права? Це не жовч, це об´єктивна оцінка їх виступу від людини, яка провела багато концертних заходів та бачила багато професійних виступів. Я й сьогодні ігноруючи звуки вибухів, дивилась виступ наших. І була розчарована, про що і написала в своєму коменті. Це зовсім не жовч, а саме глибоке розчарування, що в такий непростий час не вдалося українським виконавцям показати, що ми найкращі.
Вже всі запам‘ятали ,що Україна не раша )
В цей непростий час
Безимени890123• 15 мая 2022
Ответ дляALenushka505
Удалено администрацией...
І тому ви тут вже добру годину від усіх відгавкуєтесь. Бо вам нецікаво. А ви послідовні.
Vitalinka1987• 15 мая 2022
Ответ дляМіражана
Скажу непопулярну думку, але це було лишнє.... Цього ніхто в Європі не оцінить.... А наших можуть просто дискваліфікувати і все
Я з вами повністю згодна. Чим тут Євробачення допоможе? тільки скандал може бути
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляPauderpuff
Вот еслиб дали. Чтоб они там ваще полопались от злости)
уявляю , як волати будут, що русофобію організували !
Безимени890123• 15 мая 2022
Ответ дляsammy
А скажите, пожалуйста, почему человек не может свое мнение высказать? Странная реакция
Ви не бачите різниці між ’висловити точку зору’ і ’облити лайном’?
Ответ дляsolncee
Я з вами згодна. Але зараз це не важливо. Молодці наши Калуш, що поїхали в такий час и заспівали. Ще і закликали допомогти нашим героям в Маріуполі.
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляVitalinka1987
Мати Василева ! Який скандал ! Що Вас так налякало ?
Хто ще незнає , що війна у центрі Европи ?
Ответ дляGkqxmprc
Ірландія виступила з жовто-блакитними браслетиками. Дякуємо за підтримку!
ще й вигукнули зі сцени :«Мир Україні, ми вас любимо!» , оце дійсно геройство! Подякувала їм у ФБ
а Калуш звісно молодці, але ж вони українці, вважаю що це їх громадянський обов´язок!
Mariya Prokhorova• 15 мая 2022
Ответ дляTacay
+Я считаю эту войну нужно было не допустить. Любой мир, лучше войны.
Нам не потрібен поганий мир !
Нам потрібна Перемога !
Vitalinka1987• 15 мая 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Так тим більше, якщо всі знають, то навіщо це робити, якщо просили - без політики? Результат може бути прямо протилежний.
Безимени890123• 15 мая 2022
Ответ дляМарго_1427
Ну ваш я уверена уже точно задіяли в нужное русло.
Це ж не я тут одним коментарем вирішила всі питання. Це не я корчу тут експерта в усіх галузях.
Уже официально, не дисквалифицируют Калуш! Ура!!!! Ждём победы!!!!!
Vitalinka1987• 15 мая 2022
Ответ дляМіражана
Здається все добре і наших не дискваліфіковують!!! Сказали що це послання не політичне, а гуманітарне

чудово!