Rikitikitavi_2022• 15 мая 2022

Киев будут капитально укреплять

Для тех, кто переживает по поводу цен на недвижимость в Киеве эконом-формата, которая все не падает...
"Військові та цивільні фахівці розробили новий план оборони міста Києва. Київ зробив роботу над помилками в оборонній операції лютого-березня 2022 року. Ставляться нові і складніші завдання як військовим, так і цивільним щодо підготовки до оборони міста. Про це інформує Голова штабу КВА Сергій Корнійчук.

Прямої загрози Києву наразі немає, — заспокоїв військових громадян, які активно повертаються до столиці. Наразі їх уже понад 2 млн. Але на випадок повторного наступу РФ, якого не можна виключати, розроблено новий план оборони міста, повідомив Корнійчук. В новому плані передбачено форми й способи дій військ, а також підготовка інфраструктури. В тому числі фортифікаційне обладнання рубежів, позицій, починаючи з дальніх підступів до кварталів у центрі міста.

«З огляду на те, що столиця — це великий політичний та економічний центр, Київ завжди буде однією з головних стратегічних цілей противника. Враховуючи це, ми готуємося до гіршого сценарію — це повторний наступ», — зазначив він. Він сказав, що новий план враховує всі недоліки та прорахунки, допущені під час першої фази війни. Також аналізуються питання будівельних норм — зокрема, щодо необхідності зміцнення будинків, наявності укриттів із душовими, туалетами, автономною подачею води, обігріву, резервного електропостачання.

Спробу повторно взяти Київ відкидати не можна, заявив очільник КВА Микола Жирнов у інтерв’ю «Вечірньому Києву». Попри це, хоч ворог і зазнав збитків, російська федерація має великі ресурси — як людські, так і технічні. Ми розуміємо: щоб підготуватись противнику, потрібен час. Але ми також розуміємо, що від своєї мети заволодіти як столицею, так і всією Україною, він не відмовився, — завив Микола Жирнов." https://vechirniy.kyiv.ua/news/66441/
...Anna• 15 мая 2022
Сподіваюсь,область вони також укріплять не тільки Київ.

автор Rikitikitavi_2022 • 15 мая 2022
Ответ для...Anna
Так Чернигів та Сумщина - стратегічні города-герої для Києва, їх також напевно будуть укріплювати як і Харьків
happy camomile• 15 мая 2022
Ну это было понятно с самого начала,хотя порой было ну очень жёстко.Слава ЗСУ🇺🇦
max2013• 15 мая 2022
Ответ для...Anna
Отож. Ми відчули по повній як воно тримати оборону столиці
Rina_europa• 15 мая 2022
Кольцевую дорогу тоже должны достроить, если не передумали.
sobacura• 15 мая 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
В нашому районі стратегічності нуль, ми просто постраждали бо опинилися в них на шляху. Декілька сіл знищенних повністю - Кухарі, Підгайне, Тетерівське.
ВаляВалентинка• 15 мая 2022
Пусть сделают приличньіе бомбоубежища. Вообще наведут порядрк в подвалах страньі. Неудели нельзя єто сделать. Чтоб несколько вьіходов, чисто, баки для хранения водьі, розетки и тд. Хотя б єлементарно.
Lux Aeterna• 15 мая 2022
’укрытия’ с душевыми и обогревом в вонючих подвалах домов советской застройки после прорывов труб, бомжей,крыс и котов- это такой анекдот? очередной повод для распила, скорее всего
Анетка• 15 мая 2022
А мені цікаво, а як бути Бучі, Ірпеню, Гостомелю та іншим містам на підступах до Києва?

катерина12009• 15 мая 2022
Ответ дляАнетка
Де ви про вікна прочитали? Щось я пропустила, хоча в не здивована😏. Дуже хочеться мати хоч одне, Карл, одне! Бомбосховище на весь Ірпінь. Хоч якусь систему сповіщення про повітряні атаки і пво яке працює, але це мабуть мрія
Anita123-13ef• 15 мая 2022
Ответ дляАнетка
Будуть укріплювати всі області з часом
...Anna• 15 мая 2022
Ответ дляmax2013
І не кажіть,я сама з бучанського р-ну
COTTONNAJA• 15 мая 2022
Фортификатор Яйценюх вертается взад что ли? Будет стену под Киевом пилить и ров с противотанковыми крокодилами
Анетка• 15 мая 2022
Ответ длякатерина12009
Після сесії відповідали на питання. Така відповідь була з приводу вікон
автор Rikitikitavi_2022 • 15 мая 2022
Ответ дляCOTTONNAJA
Если вы на Правом берегу не могли спирт найти, хотя я с Левого нашла пятилятруху ректификата для горелки, причем недалеко от Оболони, то вам так точно никакой Яйценюх не поможет
автор Rikitikitavi_2022 • 15 мая 2022
Ответ длякатерина12009
Я в Киеве, живу в муравейнике по типу Шанхая, ни разу за всю войну не слышала воздушку, за что благодарна, нервы в порядке остались, смотрела по телефону все. ПВО работает, идет разминирование. Бомбоубежища построят там где будут жить люди, а судя по этому форуму все собираются в Европу
автор Rikitikitavi_2022 • 15 мая 2022
Ответ дляLux Aeterna
а кто вам виноват что они вонючие? Спустились с ведром и помыли. Многие подвалы домов не оборудованы для ракетных атак, сами знали где покупали квартиры. У меня в новострое подвал и с душем и с туалетом и не вонючий и без бомжей и крыс и котов, и выходов несколько, но там коммуникации...Государство не виновато в том что у меня такой подвал, никто не готовился к такой войне, а если вините государство - то начинайте с себя. В одном ОСББ в Киеве чуть не сожрали заживо менеджера за то, что она до войны накупила на круглую сумму и биотуалетов и запасы воды и все остальное, с нее смеялись, а потом вот так все вышло. Такие же как вы и сожрали бы первыми тех, кто из вашего кармана оборудовал бы подвал, не звиздите короче