Дівчата!
Повертаюсь у Київ. Підкажіть, де дивитись актуальну інформацію щодо комендантської години на повітряних тривог. Бачила, є якийсь чат чи додаток.
катерина12009• 15 мая 2022
Додаток тривога!🤷♀️. Телеграмм кмда там інфа, чи ви не знали коли в Києві жили?
Капитошка81• 15 мая 2022
Комендантский час с 23.00 до 5.00. Сирены звучат, слава богу очень редко, на них давно уже никто не реагирует
Rikitikitavi_2022• 15 мая 2022
я слідкую за телеграм каналом від КМДА бо там нічого не забиває інфомусором, але один раз пропустила за весь час з лютого, але краще встановіть додаток
Капитошка81• 15 мая 2022
Ответ дляДресса
Редко? Я бы так не сказала. Вот сейчас опять. …
Ну прогудела сирена, я тоже слышала и что? Когда в Киев прилетало, сирена не гудела почему-то