Як думаєте, чи підуть діти до школи 1 вересня?
Аноним Первый• 15 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Ким знищується? А ви свою дитину під звуки сирени відпустите в школу?
Я не про звуки сирен, я про карантини, які були до війни. Навчання під час бойвих дій я не підтримую і категорично проти.
Ответ дляАноним Первый
До фанатиків ковіду (шмигаля і компанії) , які своїми безглуздими карантинами, котрі до речі є абсолютно неефективними, знищили і без того освіту, яка вже була до цього в критичному стані. Примусовою вакцинацією, відстороненням і звільненням непокірних викладачів.
Как бы там ни было, но карантины позволили наладить дистанционное обучение довольно сносно. И это прекрасно, что дети сейчас, во время войны, могут продолжать учиться дистанционно, закончить учебный год, а не сидеть и ждать и терять драгоценное время.
Аноним Первый• 15 мая 2022
Ответ дляVeronikca
Зараз про Ковід вже і не згадують) забули про вакцини і хвороби.
Він повернеться, ось побачите. Через тиждень після перемоги. Не дуроно ж голова возу до нас недавно приїжджав.
Аноним Первый• 15 мая 2022
Ответ длявиканастя
Не забыли. Радуцкий активизировался и заявил, что нас ждёт вирус из китая
О, а Радуцький мільйонні відкати від фармкомпаній світових має на вакцинах і проштовхванню нових препаратів в Україні.
kryasanchik• 15 мая 2022
Ответ дляАноним Первый
На карантинах сидел весь мир,не только Украина
Black Umbrella• 15 мая 2022
Ответ дляАноним Первый
Ні. Як не війна , то в карантин заженуть . Освіта в Україні вже декілька років систематично і навмисно знищується.
кем зныщуется?
ппц
вы хотели в разгар эпидемии и войны в школу ходить?
так вперед, идите
ппц
так вперед, идите
Ответ дляБорисфенка
’Втративши голову, за волоссям не плачуть’.
Війна в країні, яка освіта???
Те, що Україна знищується, вас не хвилює? Дітей під бомбами треба в школи позбирати? Перемога заради кого має бути?
Нема слів.
Війна в країні, яка освіта???
Нема слів.
Не гарячкуйте. Війна - це вагома і страшна причина, а от ковідні карантини до цього року то абсурд.
Аноним Первый• 15 мая 2022
Ответ дляlaska_vo
І я кажу, стовідсотковй абсурд ці карантинні маразми!
Я теж сьогодні думала над цим питанням. Нема сил вже терпіти дистанційку. Якщо за навчальний рік до 24.02 відвідували школу в сукупності 2 місяці, то це добре. То карантин, то канікули, то війна(. Вчителька налаштувала, що 2й клас налаштовуватись на дистанційку. Якщо так, то буду заздрити тим людям, які виїхали закордон заради нормального навчання дітей.
Oksana0612• 15 мая 2022
Ответ длявиканастя
І активно грошики з бюджету виділяють на сію подію. З осені нові серії...
Oksana0612• 15 мая 2022
Ответ дляAnastros
Якщо зареєстровані ФБ зайдіть в групу ’ батьки sos ’ там якраз активно діляться відгуками про закордонні школи. Одним словом - навчальним процесом це назвати важко.
Борисфенка• 15 мая 2022
Ответ дляlaska_vo
В житті вистачало абсурду, але ми зараз про освіту під час війни. Вона є в якомусь вигляді і це вже досягнення.
Відео з окопу, де викладач веде з автоматом в руках дистанційний урок для студентів, всі бачили? Оце є реалії. І в них треба жити.
І окремо - дуже стурбовані мами здатні й самі вчити дітей класу до 8-9-го, якщо так нейметься.
Але простіше всього стогнати ’Хто ж навчить мою деточку’. Самі, усьо самі.