parfumlover• 15 мая 2022

Чи підуть діти до школи 1 вересня?

Як думаєте, чи підуть діти до школи 1 вересня?
antoninalav• 15 мая 2022
Ответ дляHeksa
Як в Ізраїлі ходять?
Це наша реальність((

Взагалі як я собі думаю, варто подивитись на школи, куди влучали різні типи ракет, а також снаряди від градів, смерчів та ураганів. Оцінити ступінь пошкоджень і збереженість підвальних приміщень.

Наприклад, у Києві нам варто боятися лише ракет та авіабомб. До Харкова та інших міст, що неподалік від кордону, можуть дострелювати смерчі з ураганами.
Ми не Ізраїль і країна з якою воюємо не Палестина…
Ми велика країна, яка лише вчиться використовувати новітню зброю. Ніхто не знає що у ворога а планах…

Anastros• 15 мая 2022
Ответ дляOksana0612
Якщо зареєстровані ФБ зайдіть в групу ’ батьки sos ’ там якраз активно діляться відгуками про закордонні школи. Одним словом - навчальним процесом це назвати важко.
Мені в тій групі чомусь тільки позитивні історії траплялись. Звичайно, мені зрозуміло, що вимагати одразу результат нема сенсу. А от через 3 міс адаптації, результат буде кращим, ніж від дистанційної освіти в Україні. Я працюю віддалено. В Англії навчання до 1 серпня здається. Діти які там вже місяць гарантовано до 1 вересня освоять мову в середовищі проживання.
antoninalav• 15 мая 2022
Ответ дляksena555
в Луцьку садочки не відкривають до закінчення воєнного стану, школи напевно так само будуть.
Освіта України терпить крах
Так варіантів нема… не ми почали війну. Як можна пустити дітей до школи, якщо не знаєш, що буде за годину. Хто візьме на себе безпеку дітей?
Ivetta8• 15 мая 2022
Ответ дляCоffеёкSZefиркой
Знайома з департаменту освіти каже, з вересеня сказали готуватись до подальшого дистанційного навчання і ще планується скорочення вчителів
antoninalav• 15 мая 2022
Ответ дляOksana0612
Мої діти навчаються закордоном. На зараз лише це тут і тримає. Безмежно щаслива, що мой діти ходять до школи. В Україні не змогла б відпустити навіть якщо і почалося б навчання під час війни.
ksena555• 15 мая 2022
Ответ дляantoninalav
знаєте, скажу вам за Луцьк, батьки вимагали відкриття садочків, так як замкнуте коло вийшло.
Дітей не має з ким лишати, а на роботу обом батькам треба йти, інакше звільнення.
І люди загнані, бо і страшно віддавати, і страшно сидіти в голоді, та ще й з дітьми...
Ivetta8• 15 мая 2022
Ответ дляАноним Первый
Ні. Як не війна , то в карантин заженуть . Освіта в Україні вже декілька років систематично і навмисно знищується.
то ковид, то отопления в школах нет, то ВП.
да, намеренно уничтожается, тут спорить не о чем.

2010nastunya• 15 мая 2022
Ответ дляparfumlover
😟
Где-то читала, что будет рассмотрен вариант создания государственной дистанционной школы, по типу онлайн школы ’Оптима’, только бесплатно
ksena555• 15 мая 2022
Ответ длявиканастя
Не забыли. Радуцкий активизировался и заявил, что нас ждёт вирус из китая
о да...
я вже зраділа, значить скоро закінчення війни, раз ковід вертається на своє місце
laska_vo• 15 мая 2022
Ответ дляБорисфенка
В житті вистачало абсурду, але ми зараз про освіту під час війни. Вона є в якомусь вигляді і це вже досягнення.
Відео з окопу, де викладач веде з автоматом в руках дистанційний урок для студентів, всі бачили? Оце є реалії. І в них треба жити.
І окремо - дуже стурбовані мами здатні й самі вчити дітей класу до 8-9-го, якщо так нейметься.
Але простіше всього стогнати ’Хто ж навчить мою деточку’. Самі, усьо самі.
Я ж і написала, що війна - це вагома причина. І добре, що зараз хоть дистанційне є. А тому вчителю з окопу - низький уклін. Але ж є різниця пів року- рік навчатись дистанційно і майже 3 роки. Відгородження дітей від соціуму і повноцінній роботі в школі дуже погано вплине на майбутнє і самих дітей і країни.
Борисфенка• 15 мая 2022
Ответ дляIvetta8
Тобто знищення людей, будинків і цілих міст вас ніяк не бентежить? Освіта не така під час війни, все інше доладу?
Ото ви зачаровані :(
Аноним Первый• 15 мая 2022
Ответ дляIvetta8
А про опаленя ,то теж ще одна афера. В нас в місті, всі котельні на дровах, абсолютно всі, але мабуть з солідарності, взимку всі школи в нас теж закрили, під лозунгом дорого газу.
2010nastunya• 15 мая 2022
Ответ дляlisulya
Та дайте хоч цей рік спочатку закінчити) Я хоч і не прихильник Тані, але вже сама не дождусь коли те 27ме. Ніяких сил немає на це навчання в травні.
У нас в Херсонской области дети закончили учиться ещё 2 мая из-за оккупации
ksena555• 15 мая 2022
Ответ дляиркин
А в Києві відкривають
усі?
бо ж головний критерій, щоб було надійне бомбосховище, тоді можна відвідувати
Борисфенка• 15 мая 2022
Ответ дляlaska_vo
А загибель дітей у школах позитивно вплине на майбутнє цих дітей і країни?
Ви хоч сама себе читаєте???
Реалії жорстокі, війна, без толку голосити про нестачу освіти, коли нема бензину, їжі і навіть кінцівок у дітей та дорослих.
Отямтеся!
laska_vo• 15 мая 2022
Ответ дляБорисфенка
Ви хоч сама себе читаєте???
Отямтеся!
Я десь написала, що діти мають йти до школи? Я написала, що непотрібно було вводити дистанційне в минулі роки. Але ж як кажуть - знав би де впадеш, соломи підсилив би.
Ivetta8• 15 мая 2022
Ответ длявиканастя
Ну вы видели, что в Китае? Там целые города садятся на карантин, только не дома.
до сих пор у них такое, да? о шанхае еще месяц назад писали.
Борисфенка• 15 мая 2022
Ответ дляlaska_vo
Кусати лікті про минуле - неконструктивно.
Знав би прикуп, жив би в Сочі, є така приказка.
ce• 15 мая 2022
Ответ дляksena555
а як йти до школи, якщо можливі прильоти
одна невірна траєкторія ракети і школи може не стати(
А можно кто хочет тот пойдет, те кто боится сидит дома

spain2406• 15 мая 2022
Ответ дляиркин
А в Києві відкривають
Де можна прочитати офіційну інформацію?
lisulya• 15 мая 2022
Ответ дляlaska_vo
Якби його не ввели і не налаштували раніше, то й зараз би навчання не було.
Oksana0612• 15 мая 2022
Ответ дляantoninalav
Перебування з однолітками в комфортних умовах це прекрасно, особливо для дітей молодшої школи. Там більше про ’глибину ’ знань та можливість отримання вищої освіти. І маю живі приклади дітей, котрі живуть в Польщі давно, порівняно з дітьми в Україні знання поверхневі і не глибокі, слабенькі я б сказала.
laska_vo• 15 мая 2022
Ответ дляБорисфенка
Та я й не кусаю. Я сиджу і думаю, що робити з дитиною. Закінчувати тут 10-11( 10 клас, 90%, що буде дистанційний) чи везти його до ЕС в офлайн школу. Хлопчина хоч і розумний, та бачу, що таке навчання позначається на продуктивності і прагненнях.
LoveYou• 15 мая 2022
Як підуть, якщо у багатьох школах живуть вимушено переміщені особи (Львів)?
laska_vo• 15 мая 2022
Ответ дляlisulya
Ну в нашій школі, на диво, дистанційне із самого початку було на гарному рівні. Та не раз чула як діти відповідають на уроках. Так і хочеться в кінці сказати - молодець, гарно читаєш, з виразом.
Bell-k@• 15 мая 2022
Якщо не буде повного миру, а ми віримо , що буде. То ні один вчитель не захоче на себе брати таку відповідальність.
Я вчитель і я не готова. Це не жарти.
laska_vo• 15 мая 2022
Ответ дляLoveYou
Збудують тимчасове житло.
antoninalav• 15 мая 2022
Ответ дляOksana0612
Не знаю. Я бачу і на власному досвіді можу порівняти. Моїм дітям тут пощастило. Їх взяли до приватної школи. Англійська на висоті.
Борисфенка• 15 мая 2022
Ответ дляlaska_vo
В ЄС навчання мовами країн, в яких буде школа вашої дитини. І саме через це говорити про якусь якість освіти безсенсово в перші кілька років.
Мій син в 4-му класі, ходить місяць в школу в Німеччині. Попередні два роки був карантин, я печалилася про якість освіти в Україні. Зараз у мене та сама печаль і тут, його знання з математики, виявляється, гарні. Елементарні приклади вирішують.
Середня освіта 13 років. Починаю розуміти, чому так довго, такими темпами можна і 20 років вчитися.
Тому радила б вам не заморочуватися, добийте дистанційно ту школу в Україні і оберіть інститут.
Bell-k@• 15 мая 2022
Ответ дляlaska_vo
Мені чомусь здається що ні. Чесно кажучи, дуже засмучена. Як не крути, але навчання в ліжку і в трусах нікуди не годиться.
А чому в ліжку і трусах?
У мене на уроці жодного такого учня.
Моя дитина теж до уроку одягнена не в піжаму й зачесана.