Сьогодні погрворила з подругами/знайомими..усі вже до кінця року закупили олії.борошна.цукру. гречки.
А ви закупили? Міжнародні економісти /експерти прогнозують страшні ціни на осінь. Що літр олії може коштувати більше 100 грн.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляNatalia505
В нас нічого, ніхто не розбирає. Невідомо навіщо створюють цю паніку? В перші дні війни гребли муку тільки. Зараз все добре.
В вас це де? Я в п’ятницю була в Метро в Київі і бачила пусті полиці і вітрини. Дуже обмежений асортимент. І ціни на 30-50% вищі від довоених. Бензин вже більше 50 і його майже немає, як і дизеля. Ціни виростуть ще мінімум %20
А з нового врожаю ще +50% буде точно.
В мого чоловіка черга на викуп олії на 3 тижні вже, і це з тогорічної семічки. Пробують новий врожай викупити накорню.
А з нового врожаю ще +50% буде точно.
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А з нового врожаю ще +50% буде точно.
В нас це Житомирска область. Олія є навіть кукурудзяна і виноградна. Асортимент зменьшився але ніякого ажіотажу я не бачу.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляЕленаКЮ
Вiд 2.79€ до 6.49 € ( макс цiна , без знижки ).
Португалiя
У склі?
Ответ дляShaan
Ну ладно из морозилки, а остальное зачем раздавали? Там же срок хранения большой, до трех лет многое. Не рассчитываете вернуться?
70 проц города разрушено, мер сказал отопления не будет 3 года, чем больше людей возвращается, тем больше свет перебои. Одну нашу кв разбомбили и дом тоже, во вторую кв вернуться в город, где очень вероятно наступление опять с грудничком(рожать через несколько недель) сомнительное удовольствие и еще есть ребенок старший. Пусть люди едят,мы когда уезжали гумманитарки в городе не было, продавпли мало всего с машин и по бешенным ценам. Плюс свекры сьедят многое, они тоже выехали в село-сыры и сливочное масло заморозили, ну консервы ж стоят у них и сроки там норм.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляЕленаКЮ
фото
Бачу ексклюзив 3 л і щось у пляшках по 0,75.
Екстра Вірджин за 4,39 замість 8 з чимось.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Ось вам у склі. Воно існує.
Ваш шлунок, їжте) я б таке не їла. З чого зроблено- невідомо. В Україні торгують сумнівні магазини)
Особисто для себе поцікавлюсь в знайомих, чи взагалі є така олія в Греції))
Наталья и К• 16 мая 2022
Ответ дляЛеонка25
Ні, бо зараз живу не дома, впо. На початку війни закупили продукти і що? Потім прийшлося тікати з окупованого міста і все це лишати. Майже все роздала сусідам. Тепер нічого не закуповую, бо якщо знову переміщатися, мені в авто не влізуть цукор, борошно і масло
Аналогично.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляДами
Ви взагалі в Чернігові були? Де 70% розрушено?
Моя дитина сьогодні в школу пішла. Все працює, відновлюється. Відкриваються кафе.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляДами
Ніяких перебоїв ні з інтернетом ні з світлом немає. ТЕЦ відновлять, саме на неї піде більша частина виділених коштів.
Ответ дляNatalia505
Не сперечайтесь, я вам можу фото скинути трошки пізніше. Це і є Греція або Італія. Ціни залежать від реалізатора.
та никакое оно, родственники покупали. разве что вы нормального не пробовали. там еще и кофе рядом продают+бытхимию, все такое же как и эта олия. видимо все из одного гаража
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ для Полячка
100%
Почитала анатацію « зроблено методом пресування» 🤣
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Конечно. А вы в Киенку сгоняйте, да бобровицу, павловку гляньте, возле заза частный сектор почмотрите. Мы были в Чернигове в конце апреля взять вещей, город пустой, возвращатся некуда, да и зачем? Пво нет, чтоб опять херачили ракетами и про нас раз в неделю писали в ’молнии’ как жаль города. Нет, я закрыла эту страницу в своей жизни.
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ для Полячка
только на цены крестится нужно. пачка соли 30 грн, 1 кг лука был 100 грн, в эту субботу уже чуть упал в цене.
Але ж ви розумієте, що на все життя все одно не накупим. В вас дорого все, ви звідки? В нас сіль на вагу є але нажаль не пам*ятаю ціну, точно не 30 грн. Ви питайте на ринку з мішків вона значно дешевша, звичайна кам*яна.
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ для Полячка
Мене воно влаштовує. А те що купляли ваши родственники так то просто ваші слова.)
Ответ дляNatalia505
так я о вашем рынке и рассказываю. продают пачками соль, пачка 30 грн. о мешках и речи нет, конечно в них дешевле, только я в мешках не нашла. в Житомире говорят что в мешках выходит кг 13 грн. но попробуй найди топливо , чтобы туда сьездит.. плюс оно всю экономию и сьест.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляДами
Киінка стоїть. Їхала через неї. Да. Є хати розбиті, Но не всі.
Павловку не бачила. Бобровиці дісталось мабуть найбільше.
Повно людей в місті. Не видумайте.
Закрита, то й закрита. За вами жалкувати не будемо)
Я вчора бачила як квіти на клумбах висаджують. Живе місто. Гарне, квітуче. І буде жити.
Де це в вас відразу декілька квартир розбомбили?
Повно людей в місті. Не видумайте.
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ для Полячка
ну конечно))) кто ж вам мешает-кушайте, только муть ту людям не советуйте. не у всех здоровья много
А ви робили експертизу і якимось чином можете довести що то муть? Я із задоволенням почитаю десь аналіз. Але якщо порівнювати усі масла існуючі на ринку цієї продукції то ваше можна назвати муттю... А кава тільки Копі-лувак іншу не пьєте, бо вся інша барматуха, я вас правильно розумію?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Каких коштив? Атрон в 50 государств написал о помощи нашего Чернигова, пока тихо и глухо, все зотят Мариуполь и Харьков отстраивать. Сколько вы доберались в город, как вам мост разбомбленый? Как ехать по полям или там где торчит арматура? Давайте без розовых очков, если орки начнут стрелять и бомбить, то второй раз сложнее сбежать будет, чем первый. Ну ок ТЭЦ возобновит работу, возможно, обещать не значит женится, кто кв восстановит? Мамы кв градами обстреляли и осколками, туда даже не пускают, там стен нет и торчат провода из них, бабушки кв без балкона и окон полностью, это тоже надо восстановить. Или вы думаете 280 тыс станет населения, все врубят бойлеры и обогреватели и сети вылержат? У меня для вас плохие новости-нет. У нас без войны в межсезонье бывало, что одна сторона летки со светом, вторая нет. Я вас не отговариваю, вернулись и ок, мне спокойней в Киеве с больницами, врачами, котороые не смотались сразу из города 25 февраля, с натовскими пво, когда у нас в городе даже простых ни 1 шт нет.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Сіль буде великим дефіцитом. Прикарпаття не покриє потреби країни. Основний добуток зараз в окупації.
Як прийде час консервування, буде ще дорожче.
Ответ дляNatalia505
самое главное я даже не написала какое масло для меня хорошее) я вам много что могу написать на ваши посты-и за ажиотаж и за полки пустые-не пустые, но даже время тратить не хочется. вы живете в своем фантазийном мире-и отлично, у меня , к сожалению, другая реальность. кстати, так все классно в нашем городке, что аж маршрутки пару дней не ходили и заранее даже никто людей не предупредил, поставили перед фактом и такого хорошего очень много у нас, как и везде в военного время, только у вас как в песне ....’все хорошо прекрасная Маркиза....’
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Навіть не намагайтесь мене налякати я пережила 90.
Дефіцит мене не лякає і його можна створити штучно, наганяючи паніку на населення. Як живуть країни де взагалі сіль не добувають?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Повно людей в місті. Не видумайте.
Та не сумуйте, я вас знать не знаю и мне вы ненужны. Если выхода нет и денег снять/купить жилье в другом городе, стране, то ясное дело возвращаются люди. Цветочки садить? очень актуально, когда нет крыш и окон у многих. У наших родственников орки уничтожили 400 свиней, курей и уток и кролей, дом добили, ну да они вернулись убрать и закопать животных, в квартире своей живут сейчас, доубирают и будут уезжать. Все, кто вернулся говорят делать нечего в городе, плюс страшно, так как они обстреливают Сеньковку и Суммы последнее время, то думать о том, что они точно не захотят опять зайти через нашу обл крайне не разумно.
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ для Полячка
А ми тут все обговорювали, чи може все ж таки сіль з олією? До чого тут мій світ взагалі не зрозуміло, коли мова про продукти і ціни на ніх. Але ж є мабудь потреба є проїхатись по мені як особистості. Питання для чого?
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляДами
Цікаво, якими полями ви їхали?
З якого дива я буду тікати другий раз? Ви так не вірите в свою краіну і зсу?
Виділено вже кошти на місто. І навіть прийшли.
Мої знайомі лікарі всі на місцях. І рядові і головні. Хто це збіг з міста 25 лютого?