Moon shine• 15 мая 2022

Ви вже закупили олію, цукор, борошно?

Сьогодні погрворила з подругами/знайомими..усі вже до кінця року закупили олії.борошна.цукру. гречки.
А ви закупили? Міжнародні економісти /експерти прогнозують страшні ціни на осінь. Що літр олії може коштувати більше 100 грн.
Toonika• 16 мая 2022
Ответ дляHelen-sun
Та ботва то...они не могут писать с инсайтов.
Им запрещено в работе использовпть ссылки на иностранные ркесурсы. Писали об этом в вики
Я манала скринить все,что читаю, чтоб потом на ваши требования лихорадочно искать и постить. Поэтому ваше право жить в стране розовых пони.
У каждого своя реакция на ныне происходящее.

МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляShaan
Так уже! Читаю и нервный смех

⚡️ ЕС поможет Украине вывезти из хранилищ зерно в Европу, в том числе морским путем, чтобы освободить место для нового урожая, - глава дипломатии Евросоюза Жозеп Боррель.

Они там все охренели??? Какой на фиг новый урожай??? В стране война, посевная пповалилась, предстоит голод. Очередные освободите уже на нас нацелились, помогут нам освободиться от зерна, у нас же ж его до хрена ожидается от нового урожая, ага
Круто, що ще сказати. Свою дупу вони гарно прикривають.
данка• 16 мая 2022
Ответ для2010nastunya
Гречка в Херсонской области+- 80 грн, зато клубника 70-120( зависит от размера), кабачки 13, картошка молодая 15-30 (зависит от размера), огурцы 20, помидоры 130, капуста молодая и пекинская по 7
Тримайтеся, Херсон! Віримо, що буде у Вас все добре в Україні.
В нас ціни на крупи та макарони ще можна знайти акційні, а овочі дорогі, навіть ще не купувала. Про полуницю й не думаємо. Можливо, в червні ціна буде доступною. Картоплю стару будемо їсти, скільки буде їстівна.
Жаль, що люди вирощували у Вас, вкладали гроші та працю, а вивезти продати по країні не можуть.
Чекаю, поки у Вас запрацюють якісь перевізники. Знаю, що з ліками проблема в Херсоні. Знайомим хотіла купити та переслати:(
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Сіль купила 20 хвилин тому аж 16 грн 80 коп. Болгарія. Дівчатка не слухайте місцеві воплі про все пропало і не панікуйте. Ринок не вмре в Україні, голоду не буде.
Ще 3 місяці назад теж саме про війну говорили.
Це по перше.
А по друге, хочу вам сказати, що якби не запаси, то мої батьки б з голоду вмерли в Чернігові. А так, все своє було, ще й з сусідами ділились
Безимени890123• 16 мая 2022
Ответ дляShaan
Так уже! Читаю и нервный смех

Ви з Місяця чи за гроші лайно розганяєте? Яка посівна провалилася? Який голод? Ви там на росії вже геть офігіли таку муть писати. В центральній Україні озимина як ніколи чудова. Кукурудза сходить одна в одну. Які ж ви смішні. Ви там на своїх московицьких болотах і близько не знаєте, що таке український селяни. Єдине, що нам заважає, то ваші виблядки русняві. А голода не буде, навіть не сподівайтеся, не вдасться вам розхитати, не такі українці дурні, на відміну від русні.
Polz• 16 мая 2022
Ответ для2010nastunya
В нас майже такі ж ціни. Тільки огірки по 65, помідори по 85, капуста вроді по 60, картопля молода по 50. Луцьк
Безимени890123• 16 мая 2022
Ответ дляТимофейка
У нас редиска 100 та я за ці гроші краще м´яса з´їм ребра по 120
У вас нема атб? Сьогодні по 55 брала. В Файні була і по 49.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляСтешк@
А в мене ніби вийшло...
В мене половина тримає, половина м’яка стала.
Я ще де крупи стоять маслом лаванди трохи по бризкала по стінках шафки. Сподіваюсь міль не заведеться
данка• 16 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
А что соль?
Я только польскую смогла купить. Самая дешёвая 25 грн.кг.
Обычной соли каменной уже не будет?
Купила сегодня в Пчелке экстра. 15 грн за кг. Каменной не было. В АТБ тоже

Shaan• 16 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Такое ощущение, что это вы с луны только что упали
И за оскорбления - в бан! Совсем уже офигели, так разговаривать у себя на кухне с тараканами будете
Кузякин• 16 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Кузякин• 16 мая 2022
Ответ дляShaan
Удалено администрацией...
Shaan• 16 мая 2022
По поводу соли: как и обещала в соседней теме про соль, заходила сегодня в сильпо, соли нет никакой, даже экстра. Час назад звонил свекр, спрашивал, если ли у нас в районе соль, у них тоже нет.
А на какую сумму должен быть заказ в фоззи? Думаю заказать на нас и на свекров, чтобы была бесплатная доставка.
Кузякин• 16 мая 2022
Ответ дляShaan
А у Фоззи что, на сайте не написано?
Shaan• 16 мая 2022
Ответ дляКузякин
Удалено администрацией...
Shaan• 16 мая 2022
Ответ дляКузякин
А у Фоззи что, на сайте не написано?
Удалено администрацией...
Кузякин• 16 мая 2022
Удалено администрацией...
tasikkk• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну якщо з Польші)
В Іспанії і Греції немає таких цін. Це якась суміш а не холодний віджим
імовірніше, помас)
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це по перше.
Хто говорив? Ще пів року назад про війну говорили. Запаси не спасли людей в Бучі, Маріуполі і ще багатьох містах де катували і вбивали. Не потрібно на них розраховувати у самому пеклі. А там де пекла немає, вони нафіг не потрібні.

Natalia505• 16 мая 2022
Ответ дляtasikkk
імовірніше, помас)
Ви це бачити на етикетці? Я ні.
автор Лорисель • 16 мая 2022
Ответ дляLada_333
ви вже не в Угорщині?
Ні. Я вже з понеділка виходжу на роботу.
автор Лорисель • 16 мая 2022
Ответ дляЮлия 0811
Де ви брали прокладки?
В Угорщині
автор Лорисель • 16 мая 2022
Ответ дляShaan
Опытные хозяйки говорят, что это фигня - потом запах плесени. Это и логично, все горячее, образуется конденсат, потом это все цветет
А кто ж горячую крупу в банки сыпет? Опытные хозяйки крупу остужают до 6 часов и в банки.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляtasikkk
імовірніше, помас)
Скоріш за все.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляNatalia505
З вами сперечатися- себе не поважати. Не запасайтеся, хіба хто силує.
Shaan• 17 мая 2022
Ответ дляЛорисель
А какой тогда смысл в таком прокаливании? По сути это же стерилизация, а если крупа потом 6 часов ещё лежит, то в ней снова оказываются и споры грибов (потому что их много в воздухе), влага из воздуха и т.д.
Я покупала крупы в полиэтиленовых пакетах во время майдана, они отлично лежали, ничего не пропало, постепенно все съели. Вот если их открыть и надолго оставить, особенно манку и пшено - тогда да
Тимофейка• 17 мая 2022
Ответ дляБезимени890123
Саме сьогодні відчиняють те, що було зачинено, біля нас. Побачимо. Але я за нею не женуся, пробачила ціну там і там - в шоці. А щоб я її прямо так сильно любила, то ні))
Юлия 0811• 17 мая 2022
Ответ дляok1904
Дякую за небайдужість. Бережіть, згодиться, чай не має сроку придатності і через 5 років буде тим самим чаєм, якщо не пошкоджеге пакування (це я в амер.передачі Купономанія колись підслухала). Я собі трав насушу, а от комбучі треба чайна зававарка
Які трави сушите? У мене м´ята, меліса і все.
Вероника-2014• 18 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це по перше.
Если бы не запасы мои родственники тоже могли погибнуть в Буче в попытках добыть провизию! А так из дома не выходили!
Вероника-2014• 18 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Как раз многих спасли именно запасы, потому что огромное количество людей попадало под обстрелы на улицах