Moon shine• 15 мая 2022

Ви вже закупили олію, цукор, борошно?

Сьогодні погрворила з подругами/знайомими..усі вже до кінця року закупили олії.борошна.цукру. гречки.
А ви закупили? Міжнародні економісти /експерти прогнозують страшні ціни на осінь. Що літр олії може коштувати більше 100 грн.
Svetl.ana• 16 мая 2022
Ответ дляSolnet
Звичайно. Фуру цукру, фуру гречки, фуру рису, солі, сірників, цистерну горілки, пару вантажівок дріжджів і залізничний состав туалетного паперу
да че мелочиться
из гуманитарки набрали))

Стешк@• 16 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Я тоже нагрела. Чемодан целый
А у меня 7 лет одна маленькая чаша реально минус одна проблема
tasikkk• 16 мая 2022
Ответ дляToonika
Пенсии уменьшить до минимальной? Да вы что? У нас 900 грн так называемый минимальный минимум, вот туда те пенсии и уменьшат! И выплаты переполовинят, приняв постановление, что этого достаточно!!
И самое печальное, что у нас все возможно!
П.ц короче((
Хоть бы я ошиблась(
де це у вас?... мінімальний мінімум це треба таке придумати
в Україні прожитковий мінімум
https://index.minfin.com.ua/ua/labour/wagemin/
Shaan• 16 мая 2022
Ответ дляgizma2019
интересно, а что знчит сокращать соц выплаты? ну пенсии можно уменьшить до минимальной, как я поняла, а выплаты?
Ну, наверное, детские, одиночкам, инвалидам, многодетнвм, малообеспеченным, ну и какие там ещё у нас есть выплаты...
tasikkk• 16 мая 2022
Ответ дляgizma2019
в Киеве полно этой марки
не бачила, а в якіх магазинах?
Ksenia-e9d7• 16 мая 2022
Нет. Я в 2014 работала в супермаркете и прекрасно помню, как разгребали гречку по 40, сказали, что больше не будет её. А через пару дней подвезли пару фур уже подешевле
gizma2019• 16 мая 2022
Ответ дляShaan
так те же детские и так меньше меньшего, куда еще урезать?
gizma2019• 16 мая 2022
Ответ дляtasikkk
не бачила, а в якіх магазинах?
сильпо
Natalia505• 16 мая 2022
Найдем альтернативу. Меньше масла, меньше смажити. Беру оливкову 120 грн. вистачає літр надовго. Цукор не їм вже зараз, не консервую варення. Морожу ягоди.

МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляKsenia-e9d7
Зараз як у 14 вже не буде. Взагалі невідомо, що з врожаєм буде. Бо ще до війни ціни на добрива злетіли у космос. І більшість відсіялися взагалі без добрив.
А на великі агрохолдинги можна не розраховувати.
Європа взагалі всі квоти і мита відмінила на сільськогосподарську продукцію. Аж бігом вивезуть все.
Якщо вірити Швецю, то розблокувати наші порти це найперша задача на сьогодні, яку США перед нашими поставило. По їх аналітиці, якщо ще 60 днів блокування портів України, то голод вже настане.
nadiyka.85• 16 мая 2022
Як вважаєте, чи можна зберігати крупи в пластмасовій бочці? Всі крупи в заводській упаковці.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Оливкова за 120? Вибачте, ви не боїтесь її вживати?
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ дляnadiyka.85
Краще вакууматор.
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні у склі чудове масло холодного віджиму.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Краще вакууматор.
Не тримає вакуум крупи. Вже по 3 рази перепаковувала
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Тримає. Є на ютубі класне відео де навчають як виживати і пакувати правильно.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Таких цін навіт у країнах виробництва немає. 5€ мінімум ціна, і то по знижкам
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Дякую. Подивлюсь
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В нас є. Возять хлопці з Польщі.

Isa Dora• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вот и это страшно (((( от нас все вывезут
Lina 75• 16 мая 2022
Ответ дляvityska.d
Ваша подруга, наверное, с подвала забывала выходить. Сейчас , конечно боев.действий нет, и в магазинах все есть, а февраль? В марте сидели в убежище, постоянно прилеты были. В феврале , танки по Оболони ездили. А десант выбивали как? Она вообще, об этом и не слышала, наверное. Слава богу, столицу удержали. Если что, я живу в районе Лукьяновки. Нам хорошо было слышно. У нас все магазины закрыты были. Потом , Сильпо открыли, очереди были-километровые. Мы с мужем, брали заказы от соседей, и ездили в гипермаркет, скупаться. Гребли все подряд,
А, понятно.
Так ей и передам, что боевые действия были, она просто их не заметила наверное, по магазинам ходила, кофе пила, а оказывается это боевые были.
Ну, ну
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляNatalia505
В нас є. Возять хлопці з Польщі.
Ну якщо з Польші)
В Іспанії і Греції немає таких цін. Це якась суміш а не холодний віджим
я-лёшичка• 16 мая 2022
Ответ дляgizma2019
это где такая щедрость была? в Киеве никто и никому ничего не давал, могли от работы дать, но туда надо было доехать

моему папе от Артема так дали, так до того участка 50 км и автобуса нет никакого, даже сейчас, до ближайшего тепать 3+ км
Потому что Киев большой. В Херсонской области давали всем желающим. Да и если не желал, то тоже брал, выживать же нужно было. Молодость ушла на обработку огорода, там же и радикулит заработала. Добираться, кстати, и у нас непросто было, если нет машины, то уходило часа полтора.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляIsa Dora
В Іспанії народ запасається продуктами довготривалого зберігання. Дешеві макарони і муку розбирають. На консерви типу тушонка були великі акції. Розбирали ящиками
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну якщо з Польші)
Не сперечайтесь, я вам можу фото скинути трошки пізніше. Це і є Греція або Італія. Ціни залежать від реалізатора.
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В нас нічого, ніхто не розбирає. Невідомо навіщо створюють цю паніку? В перші дні війни гребли муку тільки. Зараз все добре.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Я не буду з вами сперечатись. Но якщо, ви включите голову, то зрозумієте, що набуває ціни на оливкову олію холодного віджиму ще й з заробітком «наших хлопців» за 3,3€ за літр.
В Греції я була восени. З Іспанії приїхала у п’ятницю.
Немає там таких цін, і не було.
gizma2019• 16 мая 2022
Ответ дляLina 75
А, понятно.
Ну, ну
по каким она ходила магазинам? все было закрыто, а потом открывали на пару часов и очередь на входе была по часу, только что бы зайти в магазин

а кофе она себе дома делала и с ним выходила? весь общепит был закрыт
Natalia505• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Немає там таких цін, і не було.
https://izi.ua/p-18180701-olivkovoe-maslo-extra-vi... це було крайнє, в нас воно 120.
ЕленаКЮ• 16 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вiд 2.79€ до 6.49 € ( макс цiна , без знижки ).
Португалiя