annnochka1• 16 мая 2022

Дитина отримала табель та плаче з ранку

Усі оцінки 11, окрім трудового навчання, вчитель виставила оцінку 9. На моє обурення - класний керівник відповіла, що так їй і треба, бо не треба забувати здавати роботи. Донька плаче, каже що знає, цю роботу намагалася здати як тільки вийдемо на навчання після канікул, але вчительки ніколи не було у кабінеті, апотім ми поїхали на виступ, потім почалася війна… завтра йду до директора із цією роботою, але не можу заспокоїтися, хіба так можна із дітьми у такий час? Чи я не повинна йти до директора?
Chinchilla25• 16 мая 2022
Ответ дляfirano4ka
те cаме питання?
і як роботу можна здати було о4но, занеcти
Автор вище відповіла , що на окупованих територіях вже закінчили навчання.

Леска• 16 мая 2022
Ответ дляannnochka1
Дійсно, я би слова не сказала, якщо би була оцінка справедливою, якби щось дитина не зрозуміла.
Так оцінка справедлива. Вчасно ж не здала.
Відносьтеся до всьго простіше. Дитина старалася, зробила-молодець. А оцінка то лише субєктивне бачення вчительки.
Та ту та• 16 мая 2022
Ответ дляannnochka1
Вирішують, без жодної 9 ми можемо перейти до ліцею, а так - дуже важко буде це зробити, бо в першу чергу беруть відмінників.
А ну тогда идите и ругайтесь.
-Ань-• 16 мая 2022
Ответ дляannnochka1
Я вважаю, що вам варто іти до директора. Навіть якщо ви нічого не доб´єтесь - ваша донька буде бачити, що ви її захищаєте. А це дуже важливо, щоб дитина відчувала, що мама все зробить, щоб захистити дитину від несправедливості.
Ну і проводити бесіди, що життя несправедливе, оцінки часто занижують або завищують. Що ви завжди будете любити свою дитинку, не залежно від оцінок.
firano4ka• 16 мая 2022
Ответ дляChinchilla25
ага, дякую, ба4у.
Nata.t.1970• 16 мая 2022
Ответ дляannnochka1
Видали нам
В Посте Вы написали,что Все 11,а в табеле и три десятки есть
dreamsunny• 16 мая 2022
На дистанційному навчанні діти здають роботи у вайбері, класрумі, телеграмі тощо. Раз вам відповіли, що потрібно було здавати роботи, то усі претензії лише до дитини і до себе, якщо не контролювали....ну і оцінка 9 це не привід плакати, особливо під час війни ...

Поясніть дитині, що життя з оцінкою 9 не закінчується, нагадайте про дівчинку Полліану, яка вчила радіти життю і шукати позитив навіть у найгіршому...

Якщо зараз підняти галас навколо цієї 9, то дитина буде ще більше нервувати з цього приводу у майбутньому....

У моєї дитини є вчителька, яка ставить найвищі оцінки тільки за умови відвідування її гуртка, підписки дитини й усіх родичів на її канал та лайки й коментарі, ще батьки повинні сплачувати професійну відеозйомку....в такий спосіб вона просуває свій канал і монетизує його....тому моя дитина знає, що максимально вона зможе отримати лише 10 по цьому предмету, у разі постійного виконання та надсилання усіх завдань без помилок...якщо щось не буде надіслано або будуть помилки, то 9 взагалі неможливо буде отримати.... Я пояснюю дитині, що зараз це не головне, що 9 гарна оцінка й головне це не основний предмет, ЗНО по ньому не треба буде здавати.... У вашому випадку труд теж не основний предмет.
Chinchilla25• 16 мая 2022
Ответ дляannnochka1
Шестой, до этого все классы на отлично. Ни дня с ней не сидела за уроками, репетиторов нет, ей легко даётся все (кроме трудов😂😂😂😂😂, как оказалось)
Тут ще величезне питання до класного керівника. Розуміючи що та 9ка зарубає відмінника , чого не домовитись , особливо під час війни.
сладкий_ноябрь• 16 мая 2022
Ответ дляannnochka1
Видали нам
Вообще с информатики 10 должно быть, а не 11

firano4ka• 16 мая 2022
Ответ для-Ань-
хз, дитина НЕ здала роботу в4аcно, ще до вcіх подій... тут обоє не праві і будуть ще cваритиcя?
Може дитина має бути відповідальною, а мамі попуcтитиcя ’оцінок’
IloveMinecraft• 16 мая 2022
Труд облагораживает человека!
Chinchilla25• 16 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому?) в сина було 12 в деяких семестрах
автор annnochka1 • 16 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Там и девятки увидела за первый семестр, а их не было. Нам переписали табель, завтра иду на разборки. Детям за первый семестр дали посмотреть табель, мне моя прислала, что все отлично, только точка по труду, я ее поздравила. Сейчас пойду переписку искать. Ей переписали табель, как меня и предупреждали, если узнают, что уходим в лицей. ☹️☹️☹️☹️
Алина-1240• 16 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
А в чем не прав учитель?
Что дочка вовремя не сдала работы? 😅
Та даже если и учитель не прав,не повод истерику укатывать.сколько еще таких и учителей и преподов будет.тут же ребенок нарушение психики у нее получает,из за маминого бзика.остановитесь автор,если не хотите для ребенка клиники неврозов и испорченной жизни.не поступит в лицей,так после школы обычной в универ поступит,пусть учит предметы,которые ей реально нужны
_Galina_Viktorovna• 16 мая 2022
Автор, меня в детстве били ремнем или шлангом от стиралки за оценку 4 по 5-балльной системе. Однажды я получила 3 и просто боялась идти домой. Поэтому своих детей из-за оценок не ругаю, это всего лишь цифра. Зато они не запуганы, уверены в себе и спокойны. Если у вашей дочки все 11, то она умная девочка и хорошая ученица)
сладкий_ноябрь• 16 мая 2022
Ответ дляannnochka1
Видали нам
А где Печать школы?
Табель без печати я вам могу сделать тоже
Marvi• 16 мая 2022
Ответ дляChinchilla25
Это да, ещё читала постановление, но про наш город, что не могут поставить оценку ниже первого семестра, что в онлайн выходим, но не обязательно , поэтому занижать не имеют право)
Юля Неюля• 16 мая 2022
Ответ дляannnochka1
Роботу, яку вчитель не встиг оцінити! Та запитаю, чому так виставлені оцінки, подивлюся журнал.
До жопы те оценки.
Главное - знания
-Ань-• 16 мая 2022
Ответ дляfirano4ka
Не здала, тому що вчителька десь лазила в робочий час.

Мандарина• 16 мая 2022
Автор, не к директору вам надо, а к психологу с ребёнком! Плакать из-за оценок? Серьезно? Обнимите ребёнка и объясните, что важнее ее самой нет ничего и оценка-не показатель знаний.
автор annnochka1 • 16 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Максимальный бал у нас по физкультуре, информатике 10, условия учителя, если ты участвуешь в олимпиадах.
сладкий_ноябрь• 16 мая 2022
Ответ дляChinchilla25
Потому что 9 за 1 семестр и 11 за второй.
Среднее арифметическое 10.
сладкий_ноябрь• 16 мая 2022
Ответ дляChinchilla25
При чем тут ваш сын с 12?
сладкий_ноябрь• 16 мая 2022
Ответ дляChinchilla25
Договориться за что?
Работу сдать за ребёнка или оценка должна ставится с неба?
Mila 11• 16 мая 2022
Ответ дляdreamsunny

Так, теж пам’ятаю що син під час ковіду на дистанційному навчання скидав в вайбер вчительці роботи з трудового навчання і вона оцінювала . Але можливо це не всюди практикувалось
Nata.t.1970• 16 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
+++++++
автор annnochka1 • 16 мая 2022
Ответ для_Galina_Viktorovna
Меня ни разу никто даже силой за уроки не посадил, я любила учиться и ломилась на все олимпиады, были и первые места. В каждых семьях по разному.
firano4ka• 16 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Среднее арифметическое 10.
оцінки зараз не виcтавляють, як cередньо арифмети4не. тут норм.
а от за пе4атку- ви праві, де вона?
Юля Неюля• 16 мая 2022
Ответ дляannnochka1
У меня золотая медаль и два красных диплома😉
Чем это помогло в жизни?
Работаете вообще?
Chinchilla25• 16 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Среднее арифметическое 10.
А), ви про це. Я думала взагалі не можуть оцінювати більше чим на 10). Дякую. Я табель автора не роздивлялась так досконало