Renessanca• 17 мая 2022

Перерахунок пенсії людям з інвалідністю

Чи є перерахунок якщо працюєш, людям з інвалідністю, якщо пенсію нараховує соц. захист?
Якщо пенсійний фонд, то кожні два роки перерахунок, правильно?
Покидайте статті нормальні, якщо не важко. Дякую)
чир• 17 мая 2022
Соц. захист платит тем инвалидам, у которых не было необходимого стажа для получения пенсии в ПФ. Только ПФ занимается пересчетом пенсий работающим пенсионерам. Проверьте свой стаж и если его достаточно (для разных групп и возраста он разный), то переводите документы в ПФ, будет перерасчет.

автор Renessanca • 17 мая 2022
Ответ длячир
Інвалідність з дитинства, тому стажу не було. Соц захист не робить сам перерахунок працюючим? Потрібно перевестися в ПФ, а що потім заяву подати? Чи є різницяу виплатах від соц.захисту і ПФ?
чир• 17 мая 2022
Ответ дляRenessanca
Вот тут стаж для группы и возраста, чтобы перевестись в ПФ. https://sud.ua/ru/news/ukraine/228610-pensiya-po-i...
Соц. захист не делает перерасчетов, только ПФ.
автор Renessanca • 17 мая 2022
Ответ длячир
Дякую!!
автор Renessanca • 17 мая 2022
Ответ длячир
Цю інформацію бачила раніше... Мене інше цікавить. Зараз сформулюю питання...
Oliasas• 17 мая 2022
Послухаю
автор Renessanca • 17 мая 2022
Ответ дляOliasas
Послухаю
Написала вже питання в приват. Мене цікавить чи є різницяв сумі виплат в пф і від соціального захисту.

Мамульчик• 17 мая 2022
Скільки Вам років і чи є у Вас стаж? Яка група інвалідності? Залежить від стажу і від заробітної плати, якщо вона гарна, то і пенсія буде не мінімальна. А інакше буде приблизно на одному рівні у ПФУ і УСЗН
1973• 17 мая 2022
Ответ дляRenessanca
Есть! У меня сын 1 гр. С соц.обесречении пенсия 3400, в пенстонном 2800
автор Renessanca • 18 мая 2022
Ответ для1973
Дякую. Якраз дізналася вже те ж саме, але дуже дякую.
автор Renessanca • 18 мая 2022
Ответ дляМамульчик
Дякую.