Хто вже їхав додому, порадьте, який поїзд та маршрут краще обрати? Двоє малих дітей, тому розглядаю поїздом дорогу додому. Цікавить до Київа та Ковеля (Волинська обл.). Всім дякую за відповіді)
IloveMinecraft• 17 мая 2022
Ответ дляMulan
Вы в каком городе Чехии? Есть поезд Вена-Киев. Билеты только в кассе брать, онлайн не купить. Дней за 10 появляются в продаже
По 100 ойро)
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
Прага-Пшемишль. Потім сідаєте на Пшемишль-Київ. Або автобус.
Теж планую повертатися через Прагу, то передивилась різних перевізників
Дякую, поки це підходящий варіант. Підскажіть, будь ласка, на якому сайті замовлятиме квитки?
Ответ дляСолоденька цукОрка
Пшемишль-Київ то Укрзалізниця. Їх офіційний сайт або через приват 24 ще можна. А з Праги то краще в касі, мабуть. Або ще є додаток RegioJet. Там і автобусні, і на поїзд квитки.
Я автобусом планую. З пересадками. Але в мене донька доросла, то нам покататися із зупинками в різних містах, то за забавку.
Ответ дляanuta.sokol@yandex.ru
Дякую