Я нікуди не подавала. Тільки ВПО оформили.
Я так розумію що це розводять да?
Виноградная улитка• 19 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ні, не розводняк))) отртмуйте
Я вже заздрю по доброму)
Зареєструвалась на допомогу від юнісеф більше місяця тому і нічого. Це єдине, на що можу розраховувати. Ні впо, ні інша допомога не положено.
Я вже заздрю по доброму)
Мені взагалі нічого ніде не положено....
А робота на 0.25
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ні, не розводняк))) отртмуйте
Я вже заздрю по доброму)
Краще б війни не було, а то толку від тих грошей, як будинок пошкоджений, і коли буде відшкодовано і як і чи вистачить іх тп. Вікон немає, двері повивертало. Батареї опалення полопали треба міняти ...
FireKitten• 19 мая 2022
Ответ дляGvenna
Нічого собі. Тоді звідки ці тисячні чергі на західній на оформлення ООН?
Да кто ж его знает, как оно все регистрируется
Моя подруга сама ходила оформлять помощь от оон. По каким то талончикам или типа того.
Я вообще не ходила. Почитала что это в определенных городах только оформить можно (город в котором мы сейчас - не входит в этот перечень) и решила не морочить себе голову. А оно данные подтянуло (или сотрудники сами оформили, я хз)
Ответ дляFireKitten
Везде по-разному, да...У меня недалеко офис открыли, но там дурдом, день откроют запись на получение талончика, три дня потом не работают - обрабатывают заявки.