Ангел-предохранитель• Изменено 19 мая 2022

Що краще - rf-ліфтинг чи масаж?

Для обличчя.
31 рік
У кого який досвід був?

Ціль - підтягнути овал трохи
Елисеева Наталия• 19 мая 2022
Робила у минулому році rf-ліфтинг, 5 сеансів, безпосередньо після процедури ефект видно, потім ні. Вважаю, гроші викинуті на вітер. Мені здається, що масаж краще.

Дея Торис• 19 мая 2022
микротоки
потом массаж
Сарафанное радио• 19 мая 2022
Массажи - как только перестанете делать, результат уйдет, выброшенные деньги. Я бы проколола биоревитализацию, на молодой коже даст лифтинг.