19 мая 2022

KARRIMOR взуття

KARRIMOR взуття йде розмір в розмір ?

підкажіть будь ласка, на стопу 23,5 см, краще брати 37 чи 38 розмір

дуже дякую
alena2013 19 мая 2022
Наверное, 36 нужен.
Zelenkа 19 мая 2022
5 розмір - наш 38, я б брала із запасом саме його
TSveti4ka 19 мая 2022
автор это обувь из какого раздела?
TSveti4ka 19 мая 2022
Если из женского, то 4 (37) может быть мала на стопу 23,5. В идеале 4,5. А там все зависит от ширины стопы и подъема Вашего...
alena2013 19 мая 2022
Автор, я перепутала с похожей моделью Коламбия))
автор zara-dara 19 мая 2022
Ответ дляZelenkа
5 розмір - наш 38, я б брала із запасом саме його
запас великий ?
у вас який розмір, в мене нога худа 37
не люблю носити 10 носків
Zelenkа 19 мая 2022
Ответ дляzara-dara
запас великий ?
у вас який розмір, в мене нога худа 37
не люблю носити 10 носків
У мене 39, я беру 6.5 зазвичай, але KARRIMOR не брала саме, чи вони йдуть чітко розмір у розмір. Просто я люблю вільне взуття :)
автор zara-dara 19 мая 2022
Ответ дляZelenkа
У мене 39, я беру 6.5 зазвичай, але KARRIMOR не брала саме, чи вони йдуть чітко розмір у розмір. Просто я люблю вільне взуття :)
дуже дякую, не купую вільне взуття, бо згубити можу або треба привязувати до ніг
Zelenkа 19 мая 2022
Ответ дляzara-dara
дуже дякую, не купую вільне взуття, бо згубити можу або треба привязувати до ніг

Будь ласка! А ще краще, сходіть на будь-який секонд у день завозу, пошукайте там, я так міряю, потім замовляю на розпродажах.
автор zara-dara 20 мая 2022
Ответ дляZelenkа

Будь ласка! А ще краще, сходіть на будь-який секонд у день завозу, пошукайте там, я так міряю, потім замовляю на розпродажах.
дуже дякую за рекомендацію, дуже гарна ідея
Zelenkа 20 мая 2022
Ответ дляzara-dara
дуже дякую за рекомендацію, дуже гарна ідея
Прошу!