Дівчатка, сьогодні зранку я створювала тему про виплату ООН через вестерн юніон. Я скинула фото смс з усіма даними. Добрі дівчата мені зразу сказали, що я скинула свій код і щоб швидко перекидувала гроші собі, поки хтось не скористався моєю необачністю. Мене потім забанили, бо думаю, хотіли допомогти, щоб тему видалили. Так от. Гроші я собі відразу швидко перерахувала. Хочу всім подякувати за доброту і рекомендації!!!!!! Я ніколи виплат не отримувала і просто з необачності скинула смс зі всіма даними. Ви дуже добрі люди. Дякую )))
NesmeyanaYa• 19 мая 2022
Так, забанили мабуть через це. Бо я скаржилась на тему з проханням видалити фото. Думаю, я була не одна