Улучшанский-Ухудшанский• 19 мая 2022

Боррелиоз аналіз , прокоментуйте хто стикався

Є проблеми зі здоров’ям , довго шукаю причину , у лікаря виникла підозра що таке може творити лайма , сьогодні є результати , прокоментуйте будь ласка
МатьЧасть• 19 мая 2022
Ну вроде выявлен, значит да.
У меня сейчас оба ребенка заболели Лайма, лечить начали.
Но я через 2-3 недели после укуса обоим сдала анализы

автор Улучшанский-Ухудшанский • 19 мая 2022
Ответ дляМатьЧасть
Ну вроде выявлен, значит да.
Антибіотики?
Алина-1240• 19 мая 2022
У меня точно такой же результат с синево)а что за проблема,если не секрет?
МатьЧасть• 19 мая 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Антибіотики?
Да, доксициклин. Старшему 12, младшему 6. Оба пьют.
Пока на 5 дней, но читаю, что курс 14 дней
автор Улучшанский-Ухудшанский • 20 мая 2022
Ответ дляАлина-1240
Неврологія , біль і м’язах , оніміння ніг , астенія
nnnnika• 20 мая 2022
Ответ дляМатьЧасть
Я теж його пила при підозрі на бореліоз, бо місце укусу кліща почало через тиждень червоніти і ніби була єритема(лікар бачив, я ні). Єдине, що знайома лікар-інфекціоніст порадила купити обов´язково доксициклін закордонного виробника, не українського. Сказала, що український не завжди діє на бореліоз. Потім я здала аналіз на 21 день і все будо добре - не виявлено. Був бореліоз в мене чи ні невідомо, але в даному випадку краще пропити антибіотик, так мені сказали декілька інфекціоністів.
МатьЧасть• 20 мая 2022
Ответ дляnnnnika
У нас точно подтверждён анализами. Положительный, причем у обоих. Кусали два разных клеща в разные дни
Я до этого никогда их не видела..
А тут дабл
nnnnika• 20 мая 2022
Ответ дляМатьЧасть
Я до этого никогда их не видела..
А тут дабл
Тоді точно антибіотик більше ніж 5 днів має бути. 5 п´ється для профілактики при непідтвердженому аналізі. Але точно вам має сказати лікар. Здоров´я та скорішого одужання вашим дітям
Алина-1240• 20 мая 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
У меня тоже,один в один..но антибиотик ничего не дал

МатьЧасть• 20 мая 2022
Ответ дляnnnnika
Я читала про международным протоколам 14-21 день
Идём на прием. И записалась онлайн к другому
Своего не предлагать• 20 мая 2022
Боррелии очень серьезная тема. Не все наши врачи, могут это лечить. Подпишитесь на ФБ группу, ’Лайм Боррелиоз, ...’, Там польских врачей хвалят
Ответ дляСвоего не предлагать
Скиньте ссилку , не можу знайти
автор Улучшанский-Ухудшанский • 21 мая 2022
Ответ дляАлина-1240
Ви в інфекціоніста лікувалися ? Я в шоці просто , якщо лайм такі проблеми наробив , він ж викликає аутоімунні процеси
Алина-1240• 21 мая 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Мне невролог сказал,что это ничерта не от лайма .да ,пила месяц юнидокс
Ответ дляАлина-1240
А яка причина ? Лікування невролога допомагає ?
Алина-1240• 21 мая 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Нет.кипа анализов только.но и диагноза нету
Ответ дляАлина-1240
Аналогічно