Хотя бы приблизительно по времени. Если на гв особенно. И как укладываете на дневные и ночной сон?
В 6:30 встають (двійнята 11 міс), ранковий туалет, їдять кашку, граються. В 9-9:30 лягають на перший сон. Далі знову граються, їдять і на другий сон в 13-14 год (вдома або на прогулянці). Потім знову ігри, фрукти їдять і в 18 год третій сон теж в основному на прогулянці. Ввечері купаються, їдять молочко і в 21-21:30 відбій
Ответ дляAllaif
Ого, у вас 3 сна? А сколько раз кормите грудью?