Ангел-предохранитель• 20 мая 2022

Репетитор. Зум. Реально навчити дитину читати?

Не доя себе. Просто цікавлюсь…
Підготовка до школи.
Якщо мами не мають часу, терпіння і бажання займатись із своїм чадом.
Зум допоможе?
Красота неземная• 20 мая 2022
Я думаю, что нет.
Мне тоже изначально сложно давалось, психовала. Но на третьем букваре всё прошло как по маслу. И в первом классе читала быстрее всех.

Откушу что там торчит• 20 мая 2022
Малі діти і при звичайних заняттях відволікаються. А тут зум. Моя думка - маловірогідно. Купу часу - результат так собі. Маленький % посидючих дітей.
сладкий_ноябрь• 20 мая 2022
Конечно
Зумм недооценивают только те, кто не имел опыта и хорошего репетитора.
Разницы никакой.
Сегодня не целуюсь• 20 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Конечно
Разницы никакой.
Але не для дошкільника.
сладкий_ноябрь• 20 мая 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Але не для дошкільника.
И для дошкольника тоже
Дети настолько быстро адаптируются, им интересно, потому что все через монитор + не надо никаких печатаных книг, все на экране + интерактивные задания всякие.
Я_канеша_извиняюсь• 20 мая 2022
Залежить від дитини, швидш за все.
Я не мала досвіду з маленькими дітьми, а підліток відбув 2 роки зум навчання і рік репетиторства по зуму. До дупи, вибачте на слові, таке репетиторство.
Якщо навчання я ще могла проконтролювати і з горем пополам заставити вивчити, то репетитора наймають тоді, коли самі не в силах ні пояснити,ні навчити. Онлайн репетитор абсолютно не справлялася. І так, це питання мотивації. Та думаю всі розуміють, що даремно очікувати мотивації від дитини, яку віддали репетитору за наявності купи безкоштовних онлайн матеріалів.
Сегодня не целуюсь• 20 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
И для дошкольника тоже
Все індивідуально.

сладкий_ноябрь• 20 мая 2022
Ответ дляСегодня не целуюсь
Все індивідуально.
Важно найти хорошего репетитора.