Автопортрет нурофена• 21 мая 2022

Порадьте будь-ласка натуральну автозасмагу

Хочу приховати блідність шкіри, а часу позасмагати на дворі зовсім нема. Літо через +-тиждень. Хочеться бути гарною наче з відпочинку)
Дякую 🌹
N-natasha• 21 мая 2022
St. Moriz medium пена

N-natasha• 21 мая 2022
И плюс перчатка специальная
Играю у края• 21 мая 2022
Ответ дляN-natasha
St. Moriz medium пена
Не ложиться пятнами? Водой смывется сразу?
Наращиваю_Интелект_Дорого• 21 мая 2022
Мені раніше дуже подобався дав атозасмага, рівномірно лягає, потрібно дня три їм маститися після душу для максимального ефекту. Але ефект мені подобався уже й після першого разу користування
ShellyBelly• 21 мая 2022
Bali Body мус автозасмага dark
На родичці бачила,нереально красиво. Теж хочу собі купити,але жаба душить,бо треба ще рукавичку до неї і спрей для обличчя
фан L.O.S.T.• 21 мая 2022
+ за Dave. Не знаю, или сейчас есть. Но отлично ложился, не пятнами и затемнялся постепенно.
автор Автопортрет нурофена • 21 мая 2022
Ответ дляN-natasha
St. Moriz medium пена
Спасибо)
Но отзывы рознятся от «никакого эффекта» до .. фото
N-natasha• 21 мая 2022
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Спасибо)
У меня всё хорошо было, руки не из попы
N-natasha• 21 мая 2022
Ответ дляИграю у края
У меня всё хорошо было. Не смывается сразу.

Играю у края• 21 мая 2022
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Можно фото
Язвочка• 21 мая 2022
Плюсуюсь к st moriz с фирменной перчаткой, главное поскрабить предварительно, удалять волосы заранее, не в тот же день, и смывать просто водой без мочалки, тогда пятен не будет.
Не прохожу мимо• 21 мая 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тому що це зволожуючий лосьон, який дає легкий віддінок, перш за все таким приємно користуватися і без сюрпризів. Я сама не дуже люблю засмагу, то мені ідеально