Аноним Первый• 21 мая 2022

Рожеві виділення, середина циклу

Привіт

В кого були такі виділення? Ношу щоденки і бачу появляються рожеві виділення, десь раз в день, а потім знову немає до кінця дня.

В кого було таке? І що вам казали?

Сьогодні 19-й день циклу
Ruovet• 21 мая 2022
Было. Сказали, миома.
Ива Купальская• 21 мая 2022
Если одноразово, то лопнул фолликул, а если долго, то бегите на узи.
автор Аноним Первый • 21 мая 2022
Ответ дляRuovet
Было. Сказали, миома.
Міома і так після кесарського поставили, і що пройшли вони? Як лікувалися?
Ruovet• 21 мая 2022
Ответ дляАноним Первый
Сказали пока наблюдать, само прошло, больше выделений не было. Ну и да, я на следующий день уже на УЗИ была
автор Аноним Первый • 21 мая 2022
Ответ дляRuovet
Мені сказали в понеділок приїжджати, то вже декілька днів вони (3 дні десь виділення)

А міома вже 5 років майже, то зимою обстежувалася без змін було

Але я майстер накручувати себе дуже
Батя, я стараюсь!• 21 мая 2022
Возможно, Овуляторный мазок, у меня такое было один раз в жизни, 2-3месяца после похудения на 15 кг
автор Аноним Первый • 21 мая 2022
Ответ дляБатя, я стараюсь!
Поїду в понеділок, то сказали узд та вже обстеження

Але переживаю зараз

Дякую, що написали
Ruovet• 21 мая 2022
Ответ дляАноним Первый

Але я майстер накручувати себе дуже
У меня один раз были выделения, хотя миома потом никуда не делась. Ещё это может быть также признаком эндометриоза. То есть достаточно причин, из-за которых вообще нет смысла накручивать себя.
Рябушка Ку• 21 мая 2022
В моем случае была киста, лучше сходить на узи.
Поторописька• 21 мая 2022
У мене так в цьому місяці, на узд та на огляді була перед початком війни, спостерігаємо міому. Вчора на онлайн консультації у свого лікаря була, приписали тазалок для нормалізації гормонального фону, магній для заспокоєння і вітамін Д-3. Лікар сказала, що це овулятооний синдром.
автор Аноним Первый • 21 мая 2022
Ответ дляRuovet
Так, теж ставлять ендометріоз(((

Після трьох діток купа проблем

І ще й лікарка наполягала на Мірені, а я взагалі не переношу гормонів(

Дякую
автор Аноним Первый • 21 мая 2022
Ответ дляПоторописька
В мене якось циклу таке було, але не звернула уваги, а цей раз щось занепоїлась

І завжди в середині циклу болить живіт
Мороженная курица• 21 мая 2022
У меня в этом месяце такое было посреди цикла, правда однократно