Задумалась... Філософія/думки/роздуми?... Не знаю.
Ось всі раніше блювались на наше море Азовське, фе, медузи, фу, комарі, о Боже сонечка, вода "ужасная", Чорне море - та одесити там навіть не купаються, і все фе, і все не фу......
Коли на разі їх хочуть забрати - у нас у всіх болить серце і душа(((((((
Чому ми не цінимо те, що маємо? Чому ми не робимо, щоб стало краще для самих же себе?
Думки наші матеріалізуються.
А я люблю наші моря)
І ми їздили на них, місяць вибирали - червень, майже немає медуз, море вже відносно тепле, сонце ще не так пече, людей небагато, ціни помірні, "золотих унітазів" в номерах ніколи не шукали (а в них щастя?). Ну що ще потрібно для відпочинку?
Ностальгія неймовірна, в лютому ми вже вибирали маршрут куди поїдемо цього року...
Давайте цінити своє.
Судячи з численних постів, хто виїхав за межі України, зрозуміли як в нас добре жити......
Ми не виїжали, але я про це знала) Ми вже скільки об*їздили сіл, селещ, містечок, міст і скрізь своя краса, своя атмосфера, а скільки ще попереду подорожей (взимку планували на травневі свята в Соледар)..... Просто душа болить за кожен шматок нашої країни. Як вже хочеться, щоб закінчилось 24.02.2022, де кожен з нас так і залишився в ньому по цей день((((((((
Думки наші матеріалізуються.
А я люблю наші моря)
Давайте цінити своє.
Ответ дляВикуся29
Ну так правда, що наші моря брудні
Ви були Затока і нижче? Там вода кришталева
В червні і Азовське відносно чисте, Арабатська Стрілка то взагалі наша любов
4erepashka• 21 мая 2022
Ответ дляВикуся29
Ну так правда, що наші моря брудні
я бы даже сказала просто неухоженные...была пару лет назад в Кирилловке:какие приподные ресурсы
,и какое убожество при этом
...Это я в общей массе,есть более менее приличные базы но выйдешь за их предел...и прям ой
,и какое убожество при этом
СтрашнаяНаташа• 21 мая 2022
Я ніколи не плювалась, мені завжди подобалося відпочивати у нас. Не сильно з чотирма дітьми навідпочиваєшся закордоном, а у нас ми могли собі дозволити і пару разів за літо. А ще бази відпочинку за містом... Яка краса
Kristal2013• 21 мая 2022
Я люблю наше море. Но не люблю обслуживание наших людей на нашем море.
И странно сравнивать любовь к морю и нападение на нас с целью отнять нашу землю. А Харьков любят и ценят? А Мариуполь? А остальные города?
Майстерня домашнього текстилю• 21 мая 2022
Я живу в Генічеську, попри всі недоліки, я люблю це містечко, цей клімат, наше море, наше небо. А тепер мушу кидати це для того, щоб вижити (((
4erepashka• 21 мая 2022
Ответ дляtushka123
А что, обязательно сравнивать что-то с чем-то что бы любить?
извините за такую аналогию:русские тоже любят свои туалеты деревянные на улице, с как таки увидели унитазы....сами знаете что
Ответ дляKristal2013
ви значить не зрозуміли про що мій пост
Киев_Елена• 21 мая 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Мама 4 детей, Вы такая хорошенькая
СтрашнаяНаташа• 21 мая 2022
Ответ дляКиев_Елена
Мама 4 детей, Вы такая хорошенькая
Дякую величезне! Але мене таке зло розбирає зараз, як згадала. Як так можна? Суки! Наші моря так відбудувалися після того як Крим забрали, такі гарні бази відпочинку за нормальні гроші. І все це забрати, розбомбити, похерити! Ну як так можна?!
GeekTeaParty• 21 мая 2022
Ответ для--Shopik--
Вы точно про Затоку говорите ? Не было там никогда кристальной воды...
В нас теж є що цінити, минуле літо на Арабатці, страшно уявити, що це може ніколи не повторитись. Азов, Сиваш.
СтрашнаяНаташа• 21 мая 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Супер!
Так шкода, така злість бере! Але все нам повернеться, великою ціною, але знову буде нашим. Я в це вірю.
Ответ дляToralei-d6ca
Затока, Сергїівка, Курортне в другій половині червня вона саме така)