Все чудово. Маленьке містечко поблизу Відня. Краса та порядок. Дитину взяли до школи майже одразу( як зареєструвалися за адресою), на вибір багато секцій, безкоштовно.
Прописку та інше роблять на диво швидко,хоча думали, що буде довго.
Житло безкоштовне. На харчування 215/дор. і 100/дит. Але з літа будуть зміни.
Є Карітас, можна взяти безкоштовно харчі/одяг/хімію/для тварин.
Люди гостинні, співчувають, допомагають. Говорять англійською , вчимо німецьку.
Транспорт і культур програма теж безкоштовні.