Олександр Невзоров якось згадав про злочинне дресирування, яке заборонене ще в 20-х роках XX століття:
"Это когда зверей в цирке учат только драться, скалиться, убивать и погибать. И обратной методики воспитания не существует: такие животные потом до конца своих дней остаются свирепыми, беспощадными и истеричными. Так и с людьми: даже если холодные пятки путина будут висеть над Красной площадью, ничего в России по градусу и состоянию народа не изменится. Люди, которые сегодня требуют еще миллионы трупов, еще океаны крови; требуют Балтию, Польшу, Чехию... Они, конечно, расползутся по щелям, на время притаятся, но здоровым российское общество точно не будет ближайшие 100 лет. Путин 22 года прибегал к старой цирковой методике с помощью тоталитарной пропаганды".
Є і протилежна думка білоруського блогера Максима Мировича:
"Надоело читать фразу "обработанные пропагандой". Мы говорим о взрослых людях, которые делают свой осознанный выбор. Если дерьмо из телевизора греет им душу, значит, они сами дерьмо. Если "под влиянием пропаганды" они превратились в фашистов, то они ими и были. Никакая пропаганда никак не может "испортить" человека. Если из всего спектра мнений, версий и объяснений человек выбирает дерьмо, значит, оно в нем было изначально – мозг отмёл всё честное, нормальное и светлое и выбрал то, что ему ближе".
А ви до якої думки схиляєтеся?
Ответ дляKsu160576
прикордонна служба НЕ ПОВИННА давати відсіч, вони поліцейські кордону, і в Херсонській області погранці загинули всі
Думаю, те запитання не про відсіч прикордонників, а знову таки, чому влада, вище оборонне керівництво ніяк не прикрило той бік? Якщо Данілов каже, що от він на ефіри давно ходив у правильних флісказ, мовляв подавав людям сигнали
Ответ дляKsu160576
те, що він підлизує, знають усі, але я вже бачу нульову стратегію у всьому: в 2014-2015 роках наша армія без нічого мала менше втрат територій ніж зараз
А за останній місяць у нас ще й величезні втрати не тільки територій, а й особового складу. Кидають забагато піхоти на артилерію, і все одно втрачають міста і села. Луганщину втратили майже повністю. Навіщо тоді намагатися протистояти силами піхоти? Це негуманно.
ksusha1155• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Що ви маєте проти нього?)
Я лично считаю подозрительной его безумную любовь к Зеленскому. Перебор.
Ответ дляAny
ну мабуть у вищого керівництва були зовсім інші плани щодо України, ніж наприкладу у вас
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Нєврозов доносить думку ФСБ.
Слушаю его довольно долго и фсбшных нарративов от него никогда не было
Ответ дляOlgusya
це НЕ негуманно, це тупо, просто тупо!
Цвіту і пахну• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
ви знаєте, я як адепт Залужного щось уже почала сумніватись. І так він збрехав при чому 100%, у мене знайомі приймали участь у розмінуванні. Виходить Залужний член команди Ze, а так як ми втрачаємо території (сьогодні Ізюм), то це мене наштовхує на погані припущення.
Я теж ’адепт’ Залужного. Мене також відштовхнула різка зміна настрою, підспівування президенту. Випадково попала на інтерв´ю з Яніною, аж відвернуло. Зе такий, зе сякий, весь такий чудовий, ну майже як Арестович заливав. Тьху...
Ответ дляЦвіту і пахну
Дякую за пораду.
Ви теж трішки включайтесь, переграєте. Ваші висновки теж не істина в останній інстанції. Якщо я довіряю своїй підсвідомості , - маю на те причини. І якщо ви з цим не згодні, це не означає що ви маєте право знецінювати мене чи мою думку. Я вам нічого не нав´язую.
Я включаючи,я Вам про різницю між магічним і критичним мисленням.
Про підсвідомість є у Саполтскм, вона часом базується якраз на пережитих фактах імсає пояснення в біології, але, на жаль, працює з помилками... Це таки магічне мислення, бо якщо ви звикли керуватися відчуттями, то технології управління натовпом саме на цьому базуються.
Даруйте, так склалося, що я їх вчила, і не лише я, саме тому й кажу, що ті,хто керуються лише відчуттями - легка здобич
Цвіту і пахну• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Я вже давно сумніваюся в непогрішності Залужного. Ще з березня. Також мене дратує, що він постійно селфиться в цивільному одязі. А ще є його інтервʼю з Яніною Соколовою за 7 місяців до війни, де він дуже хвалить особисті та службові якості Зеленського
++++
Ответ дляAny
У нейропсизологів є пояснення. Тут робота як із наркозалежними, інроманами, послідовниками тоталітарних сект і т д.
Їх не можна перегавчити ідеалам добра і демократії. Їх можна зробити менш шкідливими, щагнавшив іншу тоталітарну систему. Як наркомани йдуть і релігійні секти із суворим контролем.
Бо травмована психіка може лише піти в іншу систему, але об´єднавчим тригером є лише страх. Тобто не ідея любові, загального блага,а потрібен якийсь антагоніст...
Тому у євреїв за 40 років просто справді вимерло трохи покоління тих, хто не міг бути не рабом, так з Росією десь так само, банально зміною поколінь, але ж якось при цьому треба нове покоління там виростити в іншій парадигмі. Їх же виховують оці травмовані.
То есть, если россии удасться захватить Украину, то она и дальше пойдёт воевать? Наркозависимые ведь всё время повышают дозу? Иначе никак ведь.
Майстерня домашнього текстилю• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Не всі, тих, кого знаю, живі, а їх багато. Я не кажу про погранслужбу, а про область.
ksusha1155• 22 мая 2022
Ответ дляPmB
А как те кто смогли?
Может думать умеют? Мне не жаль биомассу. Пустила бы в расход.
Это редкий %, которые не выросли на зомбоящике 24/7.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Так от тепер питання, чому прикордонна область не готова була дати відсіч? Як це непідірваний міст менше зло. А якого біса тоді мінували? Кароче, йде кампанія по вибілюванню винних. Я точно знаю, що Херсон і область проє.али (с).
И я с вами солидарна.
Цвіту і пахну• 22 мая 2022
Ответ дляKsu160576
Так і масштаб війни був менший.
Ответ дляPiracanta
Так, піде далі, у який бік - хтозна, але кудись піде.
Ну, до України була Чечня, Молдова, Грузія...ми ж не перша країна, просто найбільша з тих, на кого замахнулися поки.
Білорусь здалася без бою
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
Вы хоть в курсе какую работу делает и делал Залужный ранее? Если нет, то молчите. Про гражданскую одежду имеет право. Он не появляется дома уже более 3 месяцев
Ответ дляЦвіту і пахну
Так і масштаб війни був менший.
От і аналізуємо, чому саме цей момент було обрано для повномасштабного вторгнення?
Мінські угоди мені не подобаються дуже, але...чомусь РФ роками не ризикувала рвонути по всій лінії. Чому саме зараз, які фактори показали, що це може бути успішним?
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Это не безумная любовь, а просто нормальные отношения. Хуже было бы, если у Залужного отношения с ним и Резниковым были, как у Тарана с Хомчаком.
Ответ дляAny
Білорусь здалася без бою
Чому це розуміють лише США та Британія, яким нічого не загрожує і не розуміють країни ЄС?
Ответ дляksusha1155
Ну так кто им доктор?
Это по вашему обьясняет и оправдывает то что у нас происходит?
Эти же безмозглые твари орут насилуйте их , убивайте нациков и мывасвсехспасем.
В расход тварей.
И поевать почему они такие.
В расход тварей.
И поевать почему они такие.
ksusha1155• 22 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Я про Невзорова.
Цвіту і пахну• 22 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Ще й така раптова
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляksusha1155
Я про Невзорова.
Если сравнивать со всей верхушкой россии, то у нас действительно все абсолютно другие. Тот же Зеленский, Буданов, Резников, Шаптала, Залужный можно для сравнения посмотреть на людей на тех же должностях в россии разница колоссальная
Ответ дляЦвіту і пахну
Так і масштаб війни був менший.
Чому? Були окуповані той самий Сєвєродонецьк, де в 2014 році були кубанські козаки, які вбили там нашого друга, окуповані Словʼянськ, навіть Маріуполь був місяць в окупації. А потім усе повернули, і території, підконтрольні Україні, були більші за розмірами, ніж ОРДЛО. А зараз Луганщині майже кінець (залишилося 7% за Україною), Донеччина теж усе зменшується та зменшується
Чашечка чая• 22 мая 2022
Ответ дляOlgusya
А в мене є друг офіцер, то він каже ось що:
Правильно Ваш друг говорит. Если бы эксперды с форума и фю были бы в генштабе, то враг был бы уже во Львове