Выкупаная• 22 мая 2022

Секс у трьох

Хотіли попробувати секс у трьох?
Результат:
вже голосів: 252
176 (69.84%) Ні
76 (30.16%) Да
Я такая наивная• 22 мая 2022
Ответ дляСадоводница
Ну, я чекала більшого. В нас було жмж. Я так хотіла цього. Мене завжди приваблювало жіноче тіло, я навіть уявляла це не раз. Навіть в орієнтації своїй сумнівалася. На ділі виявилося - нічого особливого, навіть якось трохи нудно чи що. І я впевнилася, що я гетеро не на 100% , а на всі 300%.
То, може, дівчина була невдала
Не достатньо приваблива або енергетично не підійшла
ИринаКа• 22 мая 2022
Ответ дляТень льва
Візьміть путіна третім
Тільки у якості гандона
Зажуженная Жужжа• 22 мая 2022
Ответ дляИринаКа
ЗСУ
Тримайтеся. Повернеться, тоді і візьмете його в оборот
ИринаКа• 22 мая 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
З´ясувалася, що саме в цьому плані я цілком самодостатня жіночка
Садоводница• 22 мая 2022
Ответ дляЯ такая наивная
То, може, дівчина була невдала
Може. Хоча дівчина була досвідчена. Але до цього в неї #втрьох’ було лише з дівчатами. Єдине, що мені сподобалося, як вона цілується. Ще ні з ким не було таких приємних поцілунків.
ginora• 22 мая 2022
Ответ дляМолчалка
Дійсно, у кого був досвід- розкажіть, як воно? Отримали задоволення чи розчарувались? Хотілося повторити ще чи більше ні-ні? чи змінились відносини з своїм партнером після цього?
Всем по разному)
Я такая наивная• 22 мая 2022
Ответ дляСадоводница
Так прикольно! А яка це була ситуація - якось спонтанно чи заплановано? Не уявляю, як оце втрьох у людей трапляється
Сигарный шланг• 22 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Тільки у якості гандона
Садоводница• 22 мая 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Спонтанно ( хоч я про це фактично мріяла, якщо бути відвертою #піданонімом#). Звісно були не дуже тверещі всі. Чоловік мій знав, що я про таке ’думаю’. Він і запропонував. Відносини з ним після цього не змінилися. Ми про це поговорили відразу і більше ця тема не піднімалася. На той момент ми були на такому етапі шлюбу, що просто загрузли в ньому. Це був якийсь трігер для перезагрузки чи що. Наврядчи я б повторила таке.
ПоэтеСССа• 22 мая 2022
Ответ дляСадоводница
Нічого дивного жмж - це ж не логічно. Навіть сама фізіологічна природа підказує, що мжм - більш виправдано)
Якщо що - я так, теоретик
Я такая наивная• 22 мая 2022
Ответ дляСадоводница
Я вас ще спитаю, якщо Ви не проти))
А як чоловік знав, що Ви про таке думаєте? Ви просто казали йому про таку фантазію?
Блін, я б пожлобила чоловіка з іншою дівкою ділити 😄😄 якби хотіла спробувати з жінкою, то без чоловіка, перетопчеться
Садоводница• 22 мая 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Я вас ще спитаю, якщо Ви не проти))
Питайте, що завгодно крім особистих данних. Я ж анонімно і давно хотіла про це ще з кимось поговорити.
Ми з чоловіком давно разом, майже 20 років. В сексі можемо поговорити про все, але ( на його привеликий жаль) не все спробувати. От, я якось і сказала про таке. Я теж думала , що #пожлоблю# на дії виявилося, що ні. Він з нею практично не був. В них був взаємний оральний секс. Потім він мені вже зізнався, що просто не ризикнув бути з нею, бо побоявся моєї реакції. Ще й обурювався, що я так легко все це прийняла. ( в нього в молоді роки був досвід жмж). Це він мегі вже потім зізнався.
Я такая наивная• 22 мая 2022
Ответ дляСадоводница
Ну, і чудово, що спробували 👍👍
Скільки таємно мріють про те чи інше і не наважуються
Садоводница• 22 мая 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Ну, і чудово, що спробували 👍👍
Як кажуть, краще спробувати і жалкувати, ніж не спробувати взагалі
Я такая наивная• 22 мая 2022
Ответ дляСадоводница
Круто!
Я б спробувала, тільки без чоловіка 🤭
Садоводница• 22 мая 2022
Ответ дляЯ такая наивная
Круто!
Я б спробувала, тільки без чоловіка 🤭
Спробуйте. Тільки, щоб партнерка була з довідкою від лікаря, щоб нічого зайвого не вхопити.
Коли ми були з нею разом, то таке... нічого особливого. І куні робити це трохи напряжно, я Вам так скажу. ( але вона мені зізналася, що їй сподобалося зі мною).
І знову напишу це - цілуватися з нею було справжнім кайфом.
Я люблю транзисторы• 23 мая 2022
Ответ дляСадоводница
Як ваші відносини, змінилися після цього? Просто Ви пишите, що це було як тригер.. це освіжило якось ваші відносини?
Мені це цікаво чисто теоретично. Бо у фантазіях я це собі уявляю, але по факту не змогла би свого чоловіка ділити ще з кимось
Садоводница• 23 мая 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Скажу, що більше позитивно вплинуло, освіжило ( якби жахливо це не звучало). Ми часто сварилися перед тим, були якісь подразливі, не чули один-одного, стали егоїстичними. А після, нас прорвало на таку відвертість ( знаю це дивно і не ввадаю це панацеєю, але якось спрацювало), що ми обговорили все спокійно і не криючись. Прийшли до консенсусу у всіх проблемних питаннях. Де в чому я пішла на компроміс, де в чому чоловік.
Садоводница• 23 мая 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
На рахунок ділити, я писала, що раніше теж думала, що не змогла б. Але ж і він мною поділився з нею ( якщо можна це так назвати).
Я люблю транзисторы• 23 мая 2022
Ответ дляСадоводница
Дякую за відповідь. Ось і в нас вже почались такі (навіть не проблеми, не знаю як назвати, мабуть побут затягує на 15-му році). Хочеться освіжити, я розумію, що треба щось кардинально, але не можу наважитись, в мене страхи як і у багатьох - раптом сподобається інша у сексі? А може виявиться, що я ’програю’ їй і він більше ії оцінить і після цього наші стосунки зійдуть на ’нєт’...
Тому поки що це тільки все в моїй уяві)
Садоводница• 23 мая 2022
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Тому поки що це тільки все в моїй уяві)
Ви з ним вже говорили, що маєте таке бажання? Чи то пак, таку сексуальну фантазію?
Мені приємно поділитися своїм досвідом. Якби мені ще рік тому сказали, що таке трапиться зі мною, з нами, я б плюнула в лице.
З друзями ж про таке не поговориш.
Можна тепер, я Вам дам пораду? Якщо хочете освіжити відносини, не треба таких радикальних заходів, як жмж, почніть з простішого. Обговоріть свої фантазії і спробуйте дещо з них. Тільки обговоріть чесно. Можна ж і рольові ігри спробувати і якусь незвичну позу, чи просто лишити дітей з батьками і всі вихідні на дачі голяка проходити, періодично насолоджуючись один-одним.
Ще додам, якщо Ви запропонуєте чоловіку жмж , він буде в захваті і буде на руках Вас носити. Бо Ви ж не жінка - Ви мрія! Бо таке запропонували. Може і до діла не дійде і все виправиться, бо це немов новий етап довіри ( назвемо це так) між партнерами.
Вечно недо...• 23 мая 2022
Было пару раз мжм.
Вечно недо...• 23 мая 2022
Ответ дляМолчалка
Понравилось всем, партнер был любовник(женатик) и его друг.
Садоводница• 23 мая 2022
Ответ дляВечно недо...
І як? Ви не втомилися? Це я серйозно.
Вечно недо...• 23 мая 2022
Ответ дляСадоводница
І як? Ви не втомилися? Це я серйозно.
Супер. Нет, не устала, они в основном были актив. Мальчики были со мной нежны и ласковы.
Садоводница• 23 мая 2022
Ответ дляВечно недо...
А можна нескромне питання, в цей час був ас чи ос?
Вечно недо...• 23 мая 2022
Ответ дляСадоводница
Можна, це ж анонімна рубрика)))
Все було!
Правда з ас я і раніше практикувалась, з іграшками гралась, так би мовити розробляла, щоб з мужчиною було не боляче.